Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ive

sobota 9.05 :good: , lub coś na tygodniu po niedzieli ?

Panowie ustalacie kiedy chcecie datę spota , ja się dostosuję bo nie zawsze jestem w Tbg :good:

a 9.05 bedziesz w TBG ?

Opublikowano
  • Autor

raczej nie :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

a kiedy bedziesz w TBG ?/ :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no teraz na długi weekend, a później gdzieś w okolicy 23 ,bo mam wesele u koleżanki

Opublikowano

OK ,wiec co do spota niech się inni koledzy wypowiedzą :hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:03_________________________________________________jaka tu cisza a ja mam problem POMOCY :kwasny: dziwna sprawa pojezdzilem sobie dzisiaj troszke autko ladnie pięknie zgasiłem ,wszystko było ok a ze wypadł mi jeszcze wyjazd wiec wsiadam pale ruszam a tu zdziwienie :shocked: autko niechce jechac straszny muł dopiero od 3tys cos się tam wkreca ale to niejest to,macha w góre niby wszystko ok wezyki i tak dalej ale co ciekawe ,turbo :mysli: sztanga bardzo ciezko sie porusza :kwasny: nawet reka próbowałem cieżko było czyżby kierownice staneły dęba ???

KAMILO może dasz namiary na tego fachowca od turbo !

Opublikowano

Siema Daffy ja Ci mogę polecić według mnie najlepszego fachowca od audi i to z naszych okolic - Adam Goński - ze Stalowej Woli. Koleś jest niesamowity ale trzeba trochę do niego poczekać w kolejce. Powodzenia

Opublikowano

Siema Daffy ja Ci mogę polecić według mnie najlepszego fachowca od audi i to z naszych okolic - Adam Goński - ze Stalowej Woli. Koleś jest niesamowity ale trzeba trochę do niego poczekać w kolejce. Powodzenia

ADAM GONSKI - ma warsztat niedaleko CENTRUM kiedys pracowal VW, jak nie o tego kolesia chodzi to mile widziane namiary :hi:

Opublikowano

KAMILO może dasz namiary na tego fachowca od turbo !

Tomasz Gondek

Stalowa Wola ul. Brandwicka 67

tel. 0 607 236 136

Opublikowano

autko zrobione u P. ADAMA smiga jak szlone :) na dodatek wyszło z pomiarów ze bryka jest po czipie :dance:

panowie może by spocik zorganizował :cool1:

Opublikowano

autko zrobione u P. ADAMA smiga jak szlone :) na dodatek wyszło z pomiarów ze bryka jest po czipie :dance:

panowie może by spocik zorganizował :cool1:

to gites :wink4: co było przyczyną tych wszystkich problemów ?

Co do spota to chętnie, 10.5 ?, 17.05 ?

Opublikowano

przyczyna : turbinka :gwizdanie:

10.05 mi odpowada a 17.05 odpada niestety praca :kwasny:

Opublikowano

10.05 :good:

Opublikowano

:hi:

Panowie mam takie pytanko odnosnie VAGa ,sterowniki zainstalowane program VAG 4.9. a problem jest tego typu ze jak już się połacze ze sterownikiem to po kilkunastu sekundach przerywa połaczenie i łaczy ponownie i tak sytuacja się powtarza . :mysli: Błedy idzie wykasowac najgorzej jest zdiagnonizowac autko podczas jazdy.

Opublikowano

To co kiedy w końcu robimy tego spota 10.05? Czas cos ustalić :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:13_________________________________________________

Panowie szukam ładnej :a4fan: 1.8T po FL. Najlepiej AJLQ :guma: Może pomożecie? :decayed:

No chyba, że jakieś TDI :mysli:

Opublikowano
  • Autor

spot w niedzielę 10.05 niedziela godz. 15.00 , stałe miejsce parking Kauflandu

Opublikowano

10.05 :good:

Opublikowano

Kurcze wypadł mi nie planowany wyjazd i raczej się dziś nie pojawię :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Było co w niedzielę :cool1:

Opublikowano

Było było 4 autka, pogadaly my i do dom. Myslalem ze jakiegos gryla zorganizujemy ? Moze nastepnym razem :):)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.