Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

ive

sobota 9.05 :good: , lub coś na tygodniu po niedzieli ?

Panowie ustalacie kiedy chcecie datę spota , ja się dostosuję bo nie zawsze jestem w Tbg :good:

a 9.05 bedziesz w TBG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz na długi weekend, a później gdzieś w okolicy 23 ,bo mam wesele u koleżanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ,wiec co do spota niech się inni koledzy wypowiedzą :hi:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 18:03_________________________________________________jaka tu cisza a ja mam problem POMOCY :kwasny: dziwna sprawa pojezdzilem sobie dzisiaj troszke autko ladnie pięknie zgasiłem ,wszystko było ok a ze wypadł mi jeszcze wyjazd wiec wsiadam pale ruszam a tu zdziwienie :shocked: autko niechce jechac straszny muł dopiero od 3tys cos się tam wkreca ale to niejest to,macha w góre niby wszystko ok wezyki i tak dalej ale co ciekawe ,turbo :mysli: sztanga bardzo ciezko sie porusza :kwasny: nawet reka próbowałem cieżko było czyżby kierownice staneły dęba ???

KAMILO może dasz namiary na tego fachowca od turbo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Daffy ja Ci mogę polecić według mnie najlepszego fachowca od audi i to z naszych okolic - Adam Goński - ze Stalowej Woli. Koleś jest niesamowity ale trzeba trochę do niego poczekać w kolejce. Powodzenia

ADAM GONSKI - ma warsztat niedaleko CENTRUM kiedys pracowal VW, jak nie o tego kolesia chodzi to mile widziane namiary :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zrobione u P. ADAMA smiga jak szlone :) na dodatek wyszło z pomiarów ze bryka jest po czipie :dance:

panowie może by spocik zorganizował :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zrobione u P. ADAMA smiga jak szlone :) na dodatek wyszło z pomiarów ze bryka jest po czipie :dance:

panowie może by spocik zorganizował :cool1:

to gites :wink4: co było przyczyną tych wszystkich problemów ?

Co do spota to chętnie, 10.5 ?, 17.05 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyna : turbinka :gwizdanie:

10.05 mi odpowada a 17.05 odpada niestety praca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam takie pytanko odnosnie VAGa ,sterowniki zainstalowane program VAG 4.9. a problem jest tego typu ze jak już się połacze ze sterownikiem to po kilkunastu sekundach przerywa połaczenie i łaczy ponownie i tak sytuacja się powtarza . :mysli: Błedy idzie wykasowac najgorzej jest zdiagnonizowac autko podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kiedy w końcu robimy tego spota 10.05? Czas cos ustalić :gwizdanie:

[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 22:13_________________________________________________

Panowie szukam ładnej :a4fan: 1.8T po FL. Najlepiej AJLQ :guma: Może pomożecie? :decayed:

No chyba, że jakieś TDI :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot w niedzielę 10.05 niedziela godz. 15.00 , stałe miejsce parking Kauflandu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...