Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie postaram się pomóc ale właśnie , dlaczego nie założycie nowego tematu w tym dziale co podał Krzychu , dawać już :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie postaram się pomóc ale właśnie , dlaczego nie założycie nowego tematu w tym dziale co podał Krzychu , dawać już :good::decayed:

tematow z tym problemem jest tyle ze aż głowa boli :kwasny: wszyscy pisza sprawdż to zrób to itd. a to może być tylko pierdoła a ktoś może pomoc bliski i znajomy :) , pytałem dziś w serwisie tak z ciekawosci o nowy n75 niezła cenę mi powiedzieli 400 z hakiem ceny aż tak poszły w gore ,podobno na forum pisali ze kosztuje 170 to jeszcze można zaryzykować i kupić ten zaworek ale 400zł a jak to nie pomoże :confused4: pytanie czemu tylko na nie rozgrzanym silniku autko wpada w tryb awaryjny może przez ten EGR tak sie pier...... :mysli: jak się rozgrzeje to działa prawidłowo i jest ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poza tym to zimnego TDI nie mozna ganiac :bicz: 2,5 tyś obr max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poza tym to zimnego TDI nie mozna ganiac :bicz: 2,5 tyś obr max

wiem wiem , ale czy to możliwe ze autko wpada w tryb awaryjny tylko dlatego ze jest niedogrzany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poza tym to zimnego TDI nie mozna ganiac :bicz: 2,5 tyś obr max

wiem wiem , ale czy to możliwe ze autko wpada w tryb awaryjny tylko dlatego ze jest niedogrzany :mysli:

termostat wymień , to może być przyczyną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat wymieniony 120 zł plus płyn to ponad 200 zl :> ,trzyma równo 90 tke :) po kilku kilometrach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat wymieniony 120 zł plus płyn to ponad 200 zl :> ,trzyma równo 90 tke :) po kilku kilometrach :good:

super :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się ciesze przedtem ledwo 75 łapał :kwasny: . tak sobie mysle może jak jest silnik nierozgrzany to zabardzo mu w palnik daje i dlatego wpada w tryb awaryjny :mysli: możliwe to ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się ciesze przedtem ledwo 75 łapał :kwasny: . tak sobie mysle może jak jest silnik nierozgrzany to zabardzo mu w palnik daje i dlatego wpada w tryb awaryjny :mysli: możliwe to ??????

a nic wcześniej nie mówiłeś , niedogrzanie silnika dizla to morderstwo dla niego :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVE to mój pierwszy disel wczesniej były same benzyniaki :) wiec niebyło problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór sąsiedzi :hi:

witaj kolego :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:23_________________________________________________za tydzień spocik się szykuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:23_________________________________________________za tydzień spocik się szykuje :naughty:

chyba raczej za 2 tyg :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2 tyg .... :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________może już będzie tak ciepło że ognicho zrobicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2 tyg .... :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________może już będzie tak ciepło że ognicho zrobicie :naughty:

chyba grylla raczej , co by nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...