Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pozdro Pany , dzięki za licznego spocika , kamilo chyba 11 aut było z S4 kolegi Jelito :przebiegly: , rośniemy w siłę grejt. Kolego Woodek , zapraszamy jak najbardziej :decayed: . Krzychu hehe cieszę się ,że moja padlina się podobała :cool1::naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 13:42_________________________________________________Rafał jak się dostaniesz do neta, to wrzuć foty ze spota , do nowego działu :naughty:

Opublikowano

Witam, aut było faktycznie wiecej, to miło, ale pomyślcie nad zmianą tej miejscówki :rolleyes:

Opublikowano

ooo widze że sąsiad FAFAŁ1 z bloku obok jest na forum

No jestem jestem :naughty: Witaj Łukaszu i na spociki wpadaj :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:27_________________________________________________

Rafał jak się dostaniesz do neta, to wrzuć foty ze spota , do nowego działu :naughty:

Jutro się z tym zamotam wieczorkiem ale dużo tych fotek nie mam. Chyba, że się ze wcześniejszych spotów powrzuca

Opublikowano

Wrzuce w najbliższym czasie narazie nie mam takiej możliwości

Opublikowano

Wrzuce w najbliższym czasie narazie nie mam takiej możliwości

wrzucaj wrzucaj .... z chęcią popatrzę :good:

Opublikowano

Na tych fotach nie ma nic ciekawego. Dosłownie dwa ujęcia.

Opublikowano
  • Autor

heja panocki , może spocik w sobotę 14.03 co?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

heja panocki , może spocik w sobotę 14.03 co?? :cool1: :gwizdanie:

uuu no to mnie nie bedzie,a morze pierwszy dzien wiosny :>
Opublikowano

heja panocki , może spocik w sobotę 14.03 co?? :cool1: :gwizdanie:

uuu no to mnie nie bedzie,a morze pierwszy dzien wiosny :>

Jestem za :)

u Was też tak ładnie sypnęło tej nocy ?

Opublikowano

co tam u Was chłopaki :naughty: fotki są wrzucaone już ??

Opublikowano

Chłopaki planuje zakup nowych felg w tym roku co powiecie na taki efekt?

76696f76f7fd649emed.jpg[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:28_________________________________________________Zastanawiam się nad rozmiarem 17" / 18" wiadomo że 18 lepsze ale dużo drożej mnie to wyjdzie bo jeszcze oponki do tego :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Rafał 18'' i będzie kox :good: , kurde no mi pasuje teraz spota zrobić :przebiegly:

Opublikowano

heja panocki , może spocik w sobotę 14.03 co?? :cool1: :gwizdanie:

ja jestem za i tak nie ma co robić :wink4:

Chłopaki planuje zakup nowych felg w tym roku co powiecie na taki efekt?

76696f76f7fd649emed.jpg[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:28_________________________________________________Zastanawiam się nad rozmiarem 17" / 18" wiadomo że 18 lepsze ale dużo drożej mnie to wyjdzie bo jeszcze oponki do tego :mysli:

fela fajna podoba mi się jeśli chodzi o rozmiar do 17 tansze opony a 18 nie na nasze drogi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a 18 nie na nasze drogi :naughty:

eeee tam 1/2 klubu jeździ na 18" i jest dobrze ja też idę w ich ślady :naughty:
Opublikowano

RAFAŁ fele super :good:

a co do spota jestem za 14.03 na szczęscie mam urlop :) ale niech się wypowiedzą inni :hi:

Opublikowano
  • Autor

daffy spójrz wyżej :naughty::tongue4: , jak tam zakup hidów :cool1:

Opublikowano

piękne te fele :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.