Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Andrzej dzięki mi się najbardziej podoba druga opcja :naughty: Będziemy mieć takie same z IVE :naughty:

Tylko ciągle nie wiem jaki rozmiar. Daffy jak coś to daj znać co jak i za ile być może się zdecyduje

A jakie parametry wybrać żeby mozliwie jak najszerzej stal a żeby nic nie obcierało ? np 17" ET35 8.5" bedzie spoko?

Panowie za to koło w 2008r ze zniżka jak dlamnie to zaplacilbym około 500 zł za sztuke za 18 cali , ale jak pracownicy sprzedaja znizki to biora od 100 do 150 zł idzie sie dogadac to napewno sie opłaca bo zostaje 1000 w kieszeni :) jescze nam prawdopodobnie dojdzie zniszka z RIALA ale jeszcze niewiem co zaoferuja jaki rodzaj fel a tez maja super fele ale niemam katalogu,sam mam ochote cos zakupic dlatego czekam na znize moze z RIALA zaoferuja cos lepszego :)

a to stronka ATS . http://www.irek.alustar.prv.pl/

Opublikowano

może wpadnę, pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tylko ,że u na za bardzo nie ma gdzie się ścignąć :confused4:

Opublikowano

tylko ,że u na za bardzo nie ma gdzie się ścignąć :confused4:

Całą droge z Ozarowa opel astra z dwoma czerwonymi literkami na koncu chciala mi dorownac ale nie dawala rady :)

Opublikowano
  • Autor
:good: audi , przewaga dzięki...tuningowi :polew: :polew:
Opublikowano

co tu się dzieję :mysli:

Opublikowano
  • Autor

gdzie są wszyscy?? :przebiegly:

Opublikowano

No właśnie, zapraszamy ludzie! :)

Opublikowano

kurde moze uda mi sie na chwile podjechac na spota(choc by do zdjecia) :kox:

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie dzisiaj, choroba się przyplątała :kwasny:

Udanego spota :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mnie niestety nie będzie dzisiaj, choroba się przyplątała :kwasny:

Udanego spota :wink4:

eeehhh szkoda Kamil- zdrowiej jak najszybciej :good:
Opublikowano

hej jak tam się spocik udał ?? :hi:

Opublikowano

Ja myślę, że każdy spot na którym co najmniej 3 osoby mają przez godzinę o czym gadać jest udany. :good::gicior:

Trochę mało nas było 5 osób: :decayed: 4x :a4fan: + 1 x B3

<a href=http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_tarnobrzeskich-t68593.0.html;msg780102#new>------ LINK do zdjęć ------</a>

Opublikowano

Ja myślę, że każdy spot na którym co najmniej 3 osoby mają przez godzinę o czym gadać jest udany. :good::gicior:

Trochę mało nas było 5 osób: :decayed: 4x :a4fan: + 1 x B3

to co powiedziałeś ma bardzo głęboki sens ...bo właśnie to dokładnie się liczy o czym piszesz .... :good:

Opublikowano

Może ma ktos na miejscu do odsprzedania 1 naklejke klubową :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Może ma ktos na miejscu do odsprzedania 1 naklejke klubową :gwizdanie:

a miałem w aucie , to żeś nie dojechał, na następnym spocie kto nie ma to pisać , zrobię wam prezent. aha, następny spot zrobimy w jakieś knajpie przy soczku, obiedzie czy coś, gdzieś podjedziemy ekypą.
Opublikowano

Może ma ktos na miejscu do odsprzedania 1 naklejke klubową :gwizdanie:

a miałem w aucie , to żeś nie dojechał, na następnym spocie kto nie ma to pisać , zrobię wam prezent. aha, następny spot zrobimy w jakieś knajpie przy soczku, obiedzie czy coś, gdzieś podjedziemy ekypą.

To rezerwuje jedna :banan:

Opublikowano

Może ma ktos na miejscu do odsprzedania 1 naklejke klubową :gwizdanie:

a miałem w aucie , to żeś nie dojechał, na następnym spocie kto nie ma to pisać , zrobię wam prezent. aha, następny spot zrobimy w jakieś knajpie przy soczku, obiedzie czy coś, gdzieś podjedziemy ekypą.

To rezerwuje jedna :banan:

Ja też :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

będę miał 10szt , kto nie ma to rozdam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.