Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ma ktos na miejscu do odsprzedania 1 naklejke klubową :gwizdanie:

a miałem w aucie , to żeś nie dojechał, na następnym spocie kto nie ma to pisać , zrobię wam prezent. aha, następny spot zrobimy w jakieś knajpie przy soczku, obiedzie czy coś, gdzieś podjedziemy ekypą.

To rezerwuje jedna :banan:

ja też się pisze na jedna sztukę :hi:

Opublikowano

Ja też mam parę mogę oddać komuś :naughty: Ale tylko zasłużonym klubowiczom :naughty::tongue4::cool1:

Opublikowano
  • Autor

dobry Tbg :siema:

Opublikowano

Bry :),kiedy spcik myslał już ktoś nad tym :cool1:

Opublikowano

Moim zdaniem spoty powinny odbywać się raz w miesiącu, zbyt często nie ma co robić bo wtedy jest mała frekwencja. Np ostatnio, przedostatni spot było 10-11 aut a na następnym po dwóch tyg tylko 4 o ile się nie mylę

Opublikowano

Witam :hi:

Ostatnio coś mi auto wpadało w tryb awaryjny, więc postanowiłem sprawdzić błędy, no i są 2 ;/

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 028 906 021 GN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1422

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

Jakieś czujniki od ciśnienia, tak ? Wiążą się z tym jakieś poważne koszty ?

W tym tyg. jadę do mechanika, niech zobaczy co jest.

Opublikowano

Moja propozycja:

Spot 12 Kwiecień 15.00 :good:

Opublikowano

Moja propozycja:

Spot 12 Kwiecień 15.00 :good:

Dokładnie. Trzeba ustalić stałą datę tych spotów. Np druga niedziela w miesiącu.

Opublikowano

Moja propozycja:

Spot 12 Kwiecień 15.00 :good:

Dokładnie. Trzeba ustalić stałą datę tych spotów. Np druga niedziela w miesiącu.

Jestem za :good:

Opublikowano
  • Autor

jak chcecie tak macie 12.04.09' :good::D[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 14:54_________________________________________________co tu taka cisza :naughty::kox:

Opublikowano

Wypatrują wiosny :kox: Zmieniliście juz oponki ?

Opublikowano

No ja już z 2-3 tyg temu przełożyłem kółka :naughty::cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja na wersji hard winter śmigam jeszcze, i pewnie do maja tak będzie :confused4:

Opublikowano

dlaczego do maja?

Opublikowano
  • Autor

bo wcześniej mam inne wydatki :cool1: hahaha, ważniejsze niż felunek :decayed:

Opublikowano

a nie masz letnich ? z tamtego roku?

Opublikowano
  • Autor

a nie masz letnich ? z tamtego roku?

sprzedałem z autem , ale mam letnie oponki 16" i jak będzie ciepło to zakładam bo szkoda mi nówek zimówek
Opublikowano

no ja tez założyłem stare 17" i też mam kupe innych ważniejszych wydatków. Ale chociaż dwie oponki muszę kupić bo te już mi bardzo hałasują

Opublikowano

Witam :hi:

Ostatnio coś mi auto wpadało w tryb awaryjny, więc postanowiłem sprawdzić błędy, no i są 2 ;/

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 028 906 021 GN

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1422

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71)

28-10 - Short to B+ - Intermittent

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

Jakieś czujniki od ciśnienia, tak ? Wiążą się z tym jakieś poważne koszty ?

W tym tyg. jadę do mechanika, niech zobaczy co jest.

ja ci nie pomogę sam mam problem z trybem awaryjnym :kwasny: ale tylko na nie rozgrzanym silniku jak mu depne w podłoge i tu pytanie do wlascieli disli .Czy to możliwe żeby autko wpadało w tryb awaryjny na NIE ROZGRZANYM SILNIKU ? bo jak juz złapie temp. 90 stopni to smiga jak szalone niema najmniejszego problemu . a bład jaki mi wywala to 17965 cisnienie doładowania przekroczona górna granica regulacji.Może ktoś coś doradzi ,a może to wina EGR (leje z niego jak z traktora ) może się przycina bo sa oznaki ze ktos tam grzebał i nawet sa zaspawane te dwie dziurki co jak juz z nich leje to zawór taki nadaje sie do wymiany a dzis pytałem w sklepie powiedzieli mi ponad 600 zł ale jak by npewno był winny ten zawór to warto wydac ta kase a miec problem z głowy.MOZE KTOŚ SIĘ WYPOWIE I COŚ DORADZI.

POZDRAWIAM :hi:

Opublikowano

co do waszych pytan to najlepiej by bylo to wrzucic tu http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla-b21.0/ tam morze pomogą.A co do twoich niedomagań daffy to sprawdzić przewody do N75 oraz sam zawór :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.