Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8.5 X 18 - 890 za sztukę ale będzie zniżka to mogę ci załatwić taniej tylko nie wiem jeszcze ile procent bo sam czekam na zniżkę :)

Opublikowano

Noooo :> może w końcu pozbędziesz się tych "allroad'owych toporów" z obrazka :polew: :polew:

PS: Organizuj spota na wielkanoc, to ze szwagrem dwoma furkami zasilimy :naughty:

Opublikowano

Andrzej dzięki mi się najbardziej podoba druga opcja :naughty: Będziemy mieć takie same z IVE :naughty:

Tylko ciągle nie wiem jaki rozmiar. Daffy jak coś to daj znać co jak i za ile być może się zdecyduje

A jakie parametry wybrać żeby mozliwie jak najszerzej stal a żeby nic nie obcierało ? np 17" ET35 8.5" bedzie spoko?

Opublikowano
  • Autor

8.5 X 18 - 890 za sztukę ale będzie zniżka to mogę ci załatwić taniej tylko nie wiem jeszcze ile procent bo sam czekam na zniżkę :)

dużo , ja chce wydać max 3k zł 18'' z oponami :cool1::decayed:
Opublikowano

Iver mam namiar do gościa który ma fele jak Arki w S4 ...za 3 tys....jak cos to moge dac namiar :cool1:

Opublikowano

Ive 3 koła to chyba będzie ciężko

Opublikowano
  • Autor

Iver mam namiar do gościa który ma fele jak Arki w S4 ...za 3 tys....jak cos to moge dac namiar :cool1:

dawaj :cool1:
Opublikowano

Iver mam namiar do gościa który ma fele jak Arki w S4 ...za 3 tys....jak cos to moge dac namiar :cool1:

dawaj :cool1:

wyślę Ci na GG :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ive 3 koła to chyba będzie ciężko

co?? z jednym palcem w D , jeszcze mi na bak paliwa styknie :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

No to jak zamotasz fajne fele 18 + oponki to ja tez kupuje w tym rozmiarze. Ja cały czas sie zastanawiałem bo myślałem ze nie ma szans kupic 18 z oponkami do 3tys

Opublikowano
  • Autor

No to jak zamotasz fajne fele 18 + oponki to ja tez kupuje w tym rozmiarze. Ja cały czas sie zastanawiałem bo myślałem ze nie ma szans kupic 18 z oponkami do 3tys

ale do Poznania po nie przyjedziesz??!! :cool1:
Opublikowano

A wysyłki nie ma??? :naughty: Jakie wzory masz do zaoferowania?

Opublikowano
  • Autor

A wysyłki nie ma??? :naughty: Jakie wzory masz do zaoferowania?

narazie ,żadnych na giełdę trzeba jechać hahahahaha :polew: :polew: :tongue4::cool1:
Opublikowano

achaaa aahahahaha :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 20:55_________________________________________________Ale ta druga opcja od Andrzeja za***ista podobają mi się te fele

Opublikowano
  • Autor

no fajne , fajne , szkoda że od porsche nie ma :cool1::confused4:

Opublikowano

ja coś zobacze od prosiaka dam cynka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tylko pamiętaj , pykasz zdjęcie felg (18",5x112 , et 35-42) , wysyłasz mms z ich ceną , płacisz , ja odbieram i cieszę się z jazdy na pięknych felażkach :naughty::decayed:

Opublikowano

tylko pamiętaj , pykasz zdjęcie felg (18",5x112 , et 35-42) , wysyłasz mms z ich ceną , płacisz , ja odbieram i cieszę się z jazdy na pięknych felażkach :naughty::decayed:

no możemy tak zrobić jak coś ...może w niedziele znowu pojadę na giełdę :naughty:

Opublikowano

no i stało sie 130ps/315Nm :naughty:

gratulacje :good: :good: :good: dobre posunięcie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.