Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Ive i co narobiłeś ? Nie nadążam z czytaniem tego spamu :decayed:

Ive prowadzi szkołe szybkiego czytania ...polecam ...

aaa i ma firme ala Makro z Lalkami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszą domeną jest "czytaj forum , nie zwiedzaj" :decayed:

dokładnie :good: kurde dobre :mysli: wykorzystam jeśli można :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam ochotę kupić VAGa a i się troszkę pobawić :> a ze jestem zielony w tym temacie wiec chaciałbym zapytać czy ten byłby ok , róznica z cenie jest niewielka

http://moto.allegro.pl/item531932178_najtanszy_vag_usb_kkl_pl_promocja.htm

http://moto.allegro.pl/item529472499_najtanszy_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html

a co do spota piszę sie na 15.02 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie :good:

Panowie przydałoby się pozyskać kilku nowych klubowiczy z Tbg. Mam taki pomysł(realizowany w innych miastach z powodzeniem) , tydzień przed spotem podrukować info mniej więcej o takiej treści:

Szanowny użytkowniku Audi A4

Serdecznie zapraszamy na spot Audi A4 Klub Polska , który odbędzie się...(tu miejsce spotkania, w naszym przypadku , parking przy Markecie Kaufland (od strony ul. Sienkiewicza) ,w dniu ....(jak będzie ustalone), ...o godz. (j.w) . Dokładniejsze info na stronie www.a4-klub.pl , wymagane wcześniejsze bezpłatne zalogowanie się.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na spocie.

powiedzmy z jednej kartki A4 podrukować 4, 5 takich zaproszeń i wkładać za wycieraczkę , spotkanej Audicy , co Wy na to, liczę na Wasza pomoc w tej sprawie i zabranie głosu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można spróbować nie zaszkodzi, dodatkowo można by poobklejać tablice ogłoszeniowe :)

Moze na ogłoszeniu jakieś audi a tle :) (tylko nie moje :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sobie jakiś programik sciagnać do tego kabelka ,czy jest w zestawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem płytę ale nie pamiętam, czy był program bo po prostu wcześniej, już go miałem na kompie ale chyba raczej jest na płycie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem płytę ale nie pamiętam, czy był program bo po prostu wcześniej, już go miałem na kompie ale chyba raczej jest na płycie :good:

Ze tak się podczepię pod wątek :)

Tez chciałem kupić sobie taką zabawkę, ale mam probelm polegający na tym że już 2 rodzaje VAG'a próbowałem podłączyć i żadna wtyczka nie pasowała. Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem płytę ale nie pamiętam, czy był program bo po prostu wcześniej, już go miałem na kompie ale chyba raczej jest na płycie :good:

Ze tak się podczepię pod wątek :)

Tez chciałem kupić sobie taką zabawkę, ale mam probelm polegający na tym że już 2 rodzaje VAG'a próbowałem podłączyć i żadna wtyczka nie pasowała. Ma ktoś podobny problem?

Wag w drodze wiec sie okaże czy spasuje wtyczka :) chlopaki podpinali na spocie to chulało , wielkie dziekei im zato :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...