Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja bym był chętny ...tylko co i za ile :gwizdanie:

do siebie raz :bicz3: :D;)
Opublikowano

kurde z zaprzyjaźnionego Rzeszowa mnie nie wyganiają :no:

Opublikowano
  • Autor

bo się boją :tongue4::kox:

Opublikowano

Ktoś wie może gdzie w naszych okolicach jest zakład tapicerski?

Chciałem sobie kierownice obszyć skórą. I ile to może kosztować?

Opublikowano
  • Autor

ja nie znam niestety :no:

Opublikowano

no w SWoli byly kiedys zaklady ale od pewnego czasu nie widze- za to chetnie sie dowiem jesli znajdzeisz-gdzie i za ile ci zrobili

Opublikowano

W TBG tez kiedyś były ale czy jeszcze są to nie wiem :mysli: Muszę popytać[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 10:47_________________________________________________Ive masz może może Etke?

Opublikowano
  • Autor

na kompie nie mam , bo formata miałem , a płytę z softem mam w Kaliszu

Opublikowano

Szkoda bo chciałem sobie zgrać a nie chce mi się aż tyle ściągać...

Opublikowano

Rafał ja posiadam instalke

Opublikowano

Kamilo, mi byś podwiózł ;) Przydała by mi się:) możesz?

a jeśli chodzi o tapicera to masz pod nosem, w Stalowej nie ma nikogo.

W Tbgu pod stadionem (na przeciw TAXI) jest buda i tam siedzi dobry tapicer, niestety nie wiem czy obszyje ci kierownice.

Opublikowano

Etke już mam ale możesz wziąć na wszelki wypadek

Jelito dzięki za info podjadę jutro i zapytam.

Ive weź kompa sprawdzimy moje autko czy nie ma żadnych błędów :tongue4:

Opublikowano

Jelito, nie ma problemu.

Opublikowano

to jak się ugadamy?

Opublikowano

No nie wiem, będziesz na spocie ?

Opublikowano

słuchajcie panowie szukam kolesia o kasywie IVERSON ..... nie wiecie gdzie go mogę znaleźć bo tak się składa że coś mi jest winny ....za wiarygodne info płace słono :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie panowie szukam kolesia o kasywie IVERSON ..... nie wiecie gdzie go mogę znaleźć bo tak się składa że coś mi jest winny ....za wiarygodne info płace słono :gwizdanie:

jestem , czego waćpan , jedynie co jestem winny to to, że zajebałem lizaka jak byłem 3 kl. podstawówki , tak to jestem niewinny
Opublikowano

słuchajcie panowie szukam kolesia o kasywie IVERSON ..... nie wiecie gdzie go mogę znaleźć bo tak się składa że coś mi jest winny ....za wiarygodne info płace słono :gwizdanie:

jestem , czego waćpan , jedynie co jestem winny to to, że zajebałem lizaka jak byłem 3 kl. podstawówki , tak to jestem niewinny

a to przepraszam myślałem że w notesie widniałeś jako dłużnik za cwaniactwo .....widocznie pomyłka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a to przepraszam myślałem że w notesie widniałeś jako dłużnik za cwaniactwo .....widocznie pomyłka :gwizdanie:

a to nie ja ,ja nie znam :gwizdanie:
Opublikowano

będę szukał dalej gada :decayed::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.