Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kol. Iverson

błędy wykasować nazbierało się tego troszkę na dodatek kontrola AIR BAG mi swieci,autko kilka razy w lato mi wpadło w tryb awaryjny niezawsze tak się dzieje sporadycznie tylko przy dużych obrotach od 3800 - i prędkosci od 160 - 200 żadko ale jednak wpada w tryb awaryjny a na dodatek ostatnio zauważyłem ze mi temperatórka spadła max 80stopni :kwasny:no mam jeszcze jeden problem zwiazany z pompa cisniena paliwa na PD (mały wyciek paliwa spod dekielka) jak widać nazbierało się tego trochę

Opublikowano

Fafał dawaj foty z upalania... :naughty::cool1:

cffab25edd926c25m.jpg 8cd5e2629322aa41m.jpg

a35772366573532em.jpg d46b7074b6331d05m.jpg

f36b3b05ca16b5d4m.jpg 99de2a275cd58ddfm.jpg

Opublikowano

1. tbgsig4ep6.jpg

2. tbgsig1sq9.jpg

3. tbgsig2np8.jpg

4. tbgsig3yo0.jpg

Tym razem coś takiego. :mysli:

Opublikowano

dobre projekty :good: :good:

Opublikowano

kamilo90 za***iste :naughty::kox: :kox: :good:

Opublikowano

Dzięki, jak coś do poprawy - pisać :P

Opublikowano

Ja bym tam nic nie poprawiał, każdy wybierze który mu się najbardziej podoba i jak będzie chciał to sobie ustawi w podpisie.

Przynajmniej takie moje zdanie. :tongue4:

Kamil będziesz jutro na spocie?

Opublikowano

kamilo90 fajnie ci to wyszlo

Opublikowano

Chłopaki zorganizujcie się na jutro i przybywajcie na spota :wink4:

Opublikowano

1. tbgsignaturev3yp9.jpg

2. tbgsignaturev32xd2.jpg ( z trochę inną czcionką )

Strasznie nudny dzień dziś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kamilo-super robota. Piszę z kom. Więc nie wiem w jakiej rozdzielczości są grafiki ale ustawimy 1 w nagłówku spotowym. Do później Pany.

Opublikowano

Sorki chłopaki ale dzisiaj mnie niestety nie bedzie :( Dzisiaj rano myślałem że płuca wypluje :confused4: Udanego spota życzę :hi:

Opublikowano

signewjpegmw4.jpg

Jeszcze taki pomysł się zrodził w głowie.

Opublikowano

http://forum.dvhk.pl/

dział motoryzacja polecam :)

Opublikowano

Dzięki chłopaki za spota :wink4:

Dziś bariera 5 aut została przełamana - było 6 hehe :polew:

Ale jak na początki i nie najlepszą pogodę to chyba nienajgorzej :naughty:

Opublikowano

Macie jakieś fotki ? :) Chociaż spod kołderki sobie obejże :)

Opublikowano

Jutro ma Iverson wrzucić, ja dziś nie robiłem żadnych fotek zapraszamy następnym razem :wink4:

Trmin będziemy ustalać

Przed chwilą już opanowałem jeden parking :> jazda niezła >>> a śnieżek dalej pruszy... :gwizdanie:

Opublikowano

gratuluje udanego spocika :good:

Opublikowano

Dzięki madas26 Zapraszamy :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.