Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nie ma no co czekać tylko ogłosić na 20 lub 21 .12 i powysyłać privy. Miejsce to samo.

Skalarx będziesz?

Opublikowano

No to nie ma no co czekać tylko ogłosić na 20 lub 21 .12 i powysyłać privy. Miejsce to samo.

Skalarx będziesz?

Nie wiem. Jak żonka będzie miała juz wolne to ją odwiozę na święta :> A ajk nie, to może na jakiś obiad się zaglądnie do teściów :mysli::polew:

Opublikowano

Maciek mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie można zastosować twierdzenia "lepiej Cię ubierać niż żywić" bo jeśli tak jest to współczuje teściom :polew::tongue4::polew:

Opublikowano

Maciek mam nadzieję, że w Twoim przypadku nie można zastosować twierdzenia "lepiej Cię ubierać niż żywić" bo jeśli tak jest to współczuje teściom :polew::tongue4::polew:

:polew: Niestety z jednym i drugim nie jest tak łatwo :naughty:

Opublikowano

Iverson co z Tobą miałeś zmienić główny post :bicz3:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

jest juz zmieniony :tongue4: , jestem już w Tbg , spot zrobimy w sobotę 20.12. o godz. 16.00 :good: :good:

Opublikowano

Ive a Ty to już zjechałeś do TBG na stałe, czy znowu uciekniesz w dniu spota :polew:

Opublikowano

No i znowu się nie załapie :( w Tbg będę dopiero 23 po południu :kwasny:

Opublikowano

No i znowu się nie załapie :( w Tbg będę dopiero 23 po południu :kwasny:

To 23 zrobimy następny :wink4:

Opublikowano

No i znowu się nie załapie :( w Tbg będę dopiero 23 po południu :kwasny:

To 23 zrobimy następny :wink4:

a może w 2 dzień świąt po południu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ive a Ty to już zjechałeś do TBG na stałe, czy znowu uciekniesz w dniu spota :polew:

mam urlop "Panie Tata" :naughty::wink4::decayed:
Opublikowano

mam urlop "Panie Tata" :naughty::wink4::decayed:

:tongue4:

No ten dłuższy urlop miałem na mysli własnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wpadasz do Tbg :naughty::cool1:

Opublikowano

Wpadasz do Tbg :naughty::cool1:

Wpadał raczej nie bede, jedna wpadka jak narazie wystarczy :polew: :polew: :polew: Może przyjade się do Was i przy okazji przegonie troche autko na trasie :naughty:

Czemu tak pozno spot? o 16 już ciemno :confused4:

Opublikowano

Właśnie !

14.30 jest git :>

Opublikowano

No i znowu się nie załapie :( w Tbg będę dopiero 23 po południu :kwasny:

To 23 zrobimy następny :wink4:

a może w 2 dzień świąt po południu :decayed:

o to jest dobry termin :good: i ja bym się pewno ze szwagrem załapał :dance:

Opublikowano

To kto się w końcu pisze na ten spot 20.12? Może rzeczywiście tą godzine trzeba zmienić? Na 15??

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem na 15.00 , Fafał jak coś będziesz bity za małą frkwencję :evil:

Opublikowano

Nie no tu jeszcze ktoś pisał, że lepiej by było wczesniej :tongue4:

To będzie tak część przyjedzie na 15 a druga na 16 heh :kox:

Zresztą nie spodziewam się więcej niż 4 aut

Opublikowano

Nie no tu jeszcze ktoś pisał, że lepiej by było wczesniej :tongue4:

Nie ktoś pisał o zmianie godziny tylko ja :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.