Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ive przykleiłem ten watek :naughty: a Ty uzupełnij pierwszego posta :tongue4:

Opublikowano

jak tam chcecie..

Mam pytanie, czy ktoś może zabrać ze sobą laptopa z programem ETKa? Bardzo by mi pomógł.

Opublikowano
  • Autor

a czego ja nie mogłem tego zrobić :mysli: -dzięki , zaraz pójdzie pismo do prezesa :polew: , jutro to edytuję :good:

Opublikowano

a czego ja nie mogłem tego zrobić :mysli: -dzięki

Ja to mogłem zrobić, bo mogę moderować wątki podkarpackie :wink4: Ty mozesz edytowac pierwszego posta jako autor wątku :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wiedziałem , że jesteś moderatorem podkarpackiego hyhyhy , spoko bo miałem Musashiego już gnębić :naughty:

Opublikowano

Juz kilka miechów "pilnuję tu porządku" :polew:

Opublikowano

Juz kilka miechów "pilnuję tu porządku" :polew:

taki nasz Viktor sprzatacz :polew: . Jak w filmie :>

Opublikowano
  • Autor

jednak będę na spocie w niedzielę za 30 min wyjeżdżam do Tbg. do zobaczyska :decayed:

Opublikowano

Fajnie, że jednak bedziesz :hi: Jak zdąże zmienić opony do niedzieli to przyjade :wink4:

Jeśli będę to każdy obecny na spocie dostanie naklejke Klubową do promocji Klubu w TBG :decayed:

Opublikowano
  • Autor
każdy obecny na spocie dostanie naklejke Klubową do promocji Klubu w TBG
thx , fajnie, warto być :wink4:
Opublikowano

Czy od strony Jadachów cięzko trafić w miejsce spota? :)

Opublikowano

Czy od strony Jadachów cięzko trafić w miejsce spota? :)

Dwa zkręty :polew: Jeden na pierwszych światłach w prawo i potem: jedne światła, na drugich w prawo (koło banku PKO) i prosto do Kauflandu (będzie po prawej stronie). Niech mnie Ive poprawi jak kłamię :hi: Ulica bodajże Heńka Sieńkiewicza :decayed:

Opublikowano

skararx bedziesz ? :naughty:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:thumbup: z chęcią dzięki za zaproszenia może obrócę w końcu ostatni raz jak jechał od Ciebie czas nie był najgorszy.

Co do miejsca to na pewno odwiedzimy w święta :drunk: na spocie bądź nie :cool:

Chętnie wesprę rodzinne strony w spotach jak tylko będę, na razie próbuję coś na pomorzu organizować ale tam bieda z takimi imprezami (Resovia górą)

Opublikowano

skararx bedziesz ? :naughty:

Będę. Jadę jutro do teściów na obiadek :kox:

Opublikowano

pogoda średnio dopisuje, spot aktualny ?

Opublikowano

pogoda średnio dopisuje, spot aktualny ?

No jeszcze nikt nigdy spota nie odwołał z powodu pogody :evil: Pierwszy prawdzisiwe zimowy spocik :>

Opublikowano

Tyle sniegu napadało, że zastanawiam sie nad jazdą w trase :mysli:

Opublikowano

chłopoaki przecie to lekka zima ..... a Ive gdzieś się zaklamkował :mysli:

Opublikowano

Tyle sniegu napadało, że zastanawiam sie nad jazdą w trase :mysli:

ja również, tym bardziej że ciągle sypie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.