Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i dzięki za zaproszenie chętnie bym skorzystał ale praca nie pozwoli :wallbash: może innym razem :)http://www.irek.alustar.prv.pl/ A TO DLA ZAINTERESOWANYCH :)

Opublikowano
  • Autor
:hi: co tam w Tarnobrzegu?? :naughty:
Opublikowano

Myślę, że z 10 osób sie uzbiera więc proponuję podać oficjalny termin żeby każdy już mógł sobie wszystko jakoś zaplanować :)

Opublikowano
  • Autor

jutro zmodyfikuję temat tak, żeby info było w 1 poście

Opublikowano

widzę że wszystko idzie jak trzeba chłopaki :good::notworthy:

Opublikowano

Termin akurat mi pasuje, bo będę w Tbg...a reszta , zabierać głos :decayed:

:polew: nawet MI pasuje :naughty: też będę w TBG :evil: I widzę, że chyba muszę pojechać audiczką jednak :good: Powiedzcie tylko gdzie w TBG :mysli:

Opublikowano
  • Autor

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:evil: trafię z zamkniętymi oczami :polew:

Opublikowano

chyba nie dam rady wpaść jednak :evil:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:evil: trafię z zamkniętymi oczami :polew:

Szwagra ze Szczecina ściągniesz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wjeb chcesz :wink4::tongue4::naughty:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:evil: trafię z zamkniętymi oczami :polew:

Szwagra ze Szczecina ściągniesz? :naughty:

Chyba teleportem :kox:

Opublikowano

wjeb chcesz :wink4::tongue4::naughty:

kogo chcesz prać?? :mysli:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:evil: trafię z zamkniętymi oczami :polew:

Szwagra ze Szczecina ściągniesz? :naughty:

Chyba teleportem :kox:

na koszt armii :cool1:

Opublikowano
  • Autor
tyle razy tam po "zaopatrzenie" ze szwgrami biegałem
no fakt wybór nawet jest

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:51_________________________________________________Skalarx będzie grrrubbboooo :kox:

Opublikowano

parking przy markecie kaufland :wink4::tongue4:

:evil: trafię z zamkniętymi oczami :polew:

Szwagra ze Szczecina ściągniesz? :naughty:

Chyba teleportem :kox:

na koszt armii :cool1:

widzę, że siedzisz w temacie :witch:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________

tyle razy tam po "zaopatrzenie" ze szwgrami biegałem
no fakt wybór nawet jest

[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:51_________________________________________________Skalarx będzie grrrubbboooo :kox:

:evil:

"145ps 340Nm" znowu dodałeś koksu czy zostało z poprzedniej :a4fan: w podpisie :mysli:

Opublikowano

To ile osób będzie i czy ta niedziela (23) o 14 aktualne ?

Opublikowano
  • Autor
"145ps 340Nm" znowu dodałeś koksu czy zostało z poprzedniej
nie no tyle miałem od początku po samym programie :tongue4:
Opublikowano

Ive ten spocik niedzielny to aktualny :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.