Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może i ja podjadę.... Ale jeśli ma być 7 aut to sobie daruję ;)

Odkąd jestem w Klubie to w Rzeszowie chyba tylko raz było mniej aut niż 10 :naughty:

Opublikowano

Jak na pierwszy raz i przy takiej pogodzie to nie było zle :good:

Opublikowano
  • Autor

hello :hi:. 7 aut na 1 spocie to bardzo ładnie :cool1: , a to dopiero początki, jak wszyscy by przyjechali to by było powyżej 10 napewno...powoli wprowadzimy systematyczność i będzie ok.

Opublikowano

Chcielibyście aby od razu ze 20 ludzi przyjechało...

Nie od razu ..... zbudowano.

Nawet jak jest 5 osób to jest czasem spox. Teraz jak zima i piździ tak jak ostatnio to trochę skraca to czas spotkania może next time podjedziemy na jakieś osłonięte miejsce albo jakieś zadupie bez zbędnych gapiów może macie tam jakąś opuszczoną fabrykę (fajne tło do fotek :naughty: ) lub coś innego w waszych stronach to dużo tam takich odludnych terenów :>...

To kiedy kolejny w TGB ?

Opublikowano

Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony :decayed:

Opublikowano

Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony :decayed:

zjedzie... zjedzie :decayed:

Opublikowano

Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony :decayed:

zjedzie... zjedzie :decayed:

poruczniku, to Ty? :decayed:

Opublikowano

Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony :decayed:

zjedzie... zjedzie :decayed:

poruczniku, to Ty? :decayed:

:hi: witam, my czy na spocie czy nie to i tak mam nadzieje się stykniemy :drunk:

Opublikowano

Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony :decayed:

zjedzie... zjedzie :decayed:

poruczniku, to Ty? :decayed:

:hi: witam, my czy na spocie czy nie to i tak mam nadzieje się stykniemy :drunk:

sie wie :drunk::travolta:

Opublikowano

Może czas pomyśleć nad następnym terminem ???

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 22:23_________________________________________________Macie jakieś ciekawe propozycje związane z miejscem spotkania?

Tak się właśnie zastanawiam :mysli:

Opublikowano

Iverson przydalo by sie zebys byl na zlocie w rzeszowie bo mozliwe ze mial bym do ciebie romans :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Iverson przydalo by sie zebys byl na zlocie w rzeszowie bo mozliwe ze mial bym do ciebie romans :decayed:

chyba wiem o co chodzi.... :wink4:
Opublikowano

Iverson przydalo by sie zebys byl na zlocie w rzeszowie bo mozliwe ze mial bym do ciebie romans :decayed:

chyba wiem o co chodzi.... :wink4:

taaaak? to bardzo ulatwia sprawe :decayed:

chyba ze odrazu powiesz zebym ci nie zawracal d*py

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko , a ile szt. będziesz zamawiał??

Opublikowano

rozmawialem z gosciem i nieda rady mniej niz 10 za ta cene :confused4: wsumie juz troche ludzi sie uzbieralo, jak zabraknie z dwoch chetnych to mam troche wolnej gotowki wiec najwyzej zainwestuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

witam ziomali :hi: , co ze spotem , macie jakies propozycje??

Opublikowano

witam ziomali :hi: , co ze spotem , macie jakies propozycje??

ja będę na wigilię :drunk::sick3::drunk::sick3::drunk:

Opublikowano
  • Autor

a w sobotę 13.12 może by się tak spotkać, co Wy na to!!

Opublikowano
  • Autor
:polew: ... :decayed: to się zobaczy , ale spoty trzeba organizować , ze mną ,czy beze mnie ważne ,żeby były

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.