Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie ktoś pisał o zmianie godziny tylko ja :tongue4: cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

a Ty gościu to po Polsku , pisz a nie po łacinie , Polacy nie gęsi...hyhyhy :tongue4:
Opublikowano

Nie ktoś pisał o zmianie godziny tylko ja :tongue4:cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

a Ty gościu to po Polsku , pisz a nie po łacinie , Polacy nie gęsi...hyhyhy :tongue4:

"strzeż mnie panie przed przyjaciółmi, z nieprzyjaciółmi sam dam sobie radę" :wink4:

Kurde znowu na Waszego spota zima się robi :kox:

Opublikowano
  • Autor

czad wreszcie wypróbuję zimówki... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

czad wreszcie wypróbuję zimówki... :gwizdanie: :kox:

śnieg u Was pada?? :mysli:

Opublikowano

śnieg u Was pada?? :mysli:

W Resie już jest biało :kox: Jak wyjde z pracy to mnie odśnieżanie furki czeka :thumbdown:

Opublikowano

ja pierdziule u nas grama śniegu nie ma :mysli:

Opublikowano

w Nisku sypie już jakiś czas

Opublikowano
  • Autor

Byłem się lansować na mieście , ładne M3 E46, jeździ na 19" BBS hyhy , śnieg napir*ala ,aż miło :good:

Opublikowano

W Resie już jest biało :kox: Jak wyjde z pracy to mnie odśnieżanie furki czeka :thumbdown:

:mysli: to ja chyba w innej Resie mieszkam :gwizdanie:

:polew: zapomniałem, że u mnie w pracy nie ma okien :kox: jednak robi się biało :good:

Opublikowano

W Resie już jest biało :kox: Jak wyjde z pracy to mnie odśnieżanie furki czeka :thumbdown:

:mysli: to ja chyba w innej Resie mieszkam :gwizdanie:

No co Ty :shocked:

5ec9848459912e2e.jpg

Opublikowano

No co Ty :shocked:

5ec9848459912e2e.jpg

A to nie cementowania z HB :mysli::polew:

Żartuje. Asseco tylko wygląda na całe ze szkła :polew: a tak naprawdę jest trzy okna pod sufitem, więc nie widziałem śniegu do 16:00 :polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza :cool1: Jest spot?

Opublikowano
  • Autor

no pewnie ,ze jest :naughty:

Opublikowano

To git :good: Jak bym nie mógł trafic to bede dzwonił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oki jak wjedziesz na 1 krzyżówkę do tbg to znaki Cię poprowadzą :naughty:

Opublikowano

Jak bede jechał od strony Jadachów to tez beda znaki? :decayed:

Opublikowano

Wybaczcie mi moją nieobecność - siły wyższe :confused4:, nast. razem będę :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Jak bede jechał od strony Jadachów to tez beda znaki? :decayed:

tak dobrze to nie ma...generalnie trasa trudna wąwozy i skarpy ale powinieneś dać radę[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 13:30_________________________________________________dzięki za spota chłopaki, miło było poznać :decayed:
Opublikowano

Ja własnie przyjechałem do Resy :) Kufa, ale tirów na drodze :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.