Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie sie podział Iverson :mysli:

Opublikowano

no ja napewno bede:)

Piękna pogoda, aż chce się jeździć!!!

Opublikowano

Było max 7 furek (w tym ładne S4 kolegi JELITO). Całkiem przyzwoicie :gwizdanie:. Szkoda, że Iveson siedzi gdzieś w :dziura: zamiast na spota przyjechać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Sory chłopaki ,że tak wyszło ale musiałem wcześnie wyjechać bo na letnich oponach jeżdżę jeszcze, do Kielc tyle śniegu ,że 40km/h jechałem...było niebezpiecznie ale dojechałem cało , tylko osłona pod silnikiem sie ro***bała bo mi śnieg nawchodził :wallbash:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 16:47_________________________________________________łoooo cicho tu, opowiadajcie co na spocie??!! był ZeeBee?? rano mu dzwoniłem ,że spot jest

Opublikowano

A własnie... Ive co tam u ZeeBee? W ogóle go nie widac na Forum :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem nie widziałem się z nim , nie miałem czasu nawet , pewnie zalatany jak to każdy , a wieczory poświeca na "przytulanie" się ze swoją kobitą pewnie :wink4::naughty:

Opublikowano
  • Autor
:good: to co następny kiedy??
Opublikowano

Następny w Resie 7 grudnia :tongue4: Zapraszamy :naughty:

Opublikowano

Slaweq ale zamów dobrą pogodę bo w TG piździło jak talala :evil:

Opublikowano

taa na grudzień to napewno uda mi sie zamówic dobra pogodę :decayed:

Opublikowano

Widzę, że mojej A4 nie uchwyciło tam na zdjęciu albo jeszcze nie dojechałem :gwizdanie:

W sumie to chyba było 7 aut jak dobrze policzyłem? Moim zdaniem nie tak źle jak na pierwszy raz

Miło było Was poznać. Dzięki :wink4:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:31_________________________________________________Panowie nie wszyscy naraz bo nie mogę nadążyć czytać tych wszystkich postów

Jest tu kto w ogóle? :dziura: Taka cisza, nikt nie pisze :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no ja jestem , ale sam do siebie pisać nie będę, trochę by to dziwnie wyglądało :shocked: , na nastepny spot do Resy jedziemy , mam nadzieję ,że będę :decayed:

Opublikowano

...na nastepny spot do Resy jedziemy...

a gdzie to jest ?

Opublikowano
  • Autor

Rzeszów w skrócie...hmmm dość popularny zwrot ostatnio :kox:

Opublikowano

Widzę, że mojej A4 nie uchwyciło tam na zdjęciu albo jeszcze nie dojechałem :gwizdanie:

A teraz ?

s2_132.jpg

Opublikowano

Rzeszów w skrócie...hmmm dość popularny zwrot ostatnio :kox:

dzięki, widocznie jakoś nie jestem w temacie :P

Opublikowano

Ive no mam nadzieję, że bedziesz zgadamy sie co i jak i pojedziemy. Tylko oponki zmień na zimowe żeby później znów problemów nie było. Ja dziś zmieniłem no i autko dużo na wyglądzie straciło :confused4: może więcej chętnych bedzie na wyjazd do Rzeszowa :wink4:

Andronikus dzięki za fote hehe - spoko mam fure heh :kox:

Opublikowano

Chłopaki już nie szukam felg 17stek na zimę moje są ok... źle wyważyli :wallbash:

Wracając do spota, miło było Was poznać.... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.