Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Było max 7 furek (w tym ładne S4 kolegi JELITO). Całkiem przyzwoicie :gwizdanie:. Szkoda, że Iveson siedzi gdzieś w :dziura: zamiast na spota przyjechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki ,że tak wyszło ale musiałem wcześnie wyjechać bo na letnich oponach jeżdżę jeszcze, do Kielc tyle śniegu ,że 40km/h jechałem...było niebezpiecznie ale dojechałem cało , tylko osłona pod silnikiem sie ro***bała bo mi śnieg nawchodził :wallbash:[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 16:47_________________________________________________łoooo cicho tu, opowiadajcie co na spocie??!! był ZeeBee?? rano mu dzwoniłem ,że spot jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie widziałem się z nim , nie miałem czasu nawet , pewnie zalatany jak to każdy , a wieczory poświeca na "przytulanie" się ze swoją kobitą pewnie :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mojej A4 nie uchwyciło tam na zdjęciu albo jeszcze nie dojechałem :gwizdanie:

W sumie to chyba było 7 aut jak dobrze policzyłem? Moim zdaniem nie tak źle jak na pierwszy raz

Miło było Was poznać. Dzięki :wink4:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 22:31_________________________________________________Panowie nie wszyscy naraz bo nie mogę nadążyć czytać tych wszystkich postów

Jest tu kto w ogóle? :dziura: Taka cisza, nikt nie pisze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem , ale sam do siebie pisać nie będę, trochę by to dziwnie wyglądało :shocked: , na nastepny spot do Resy jedziemy , mam nadzieję ,że będę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive no mam nadzieję, że bedziesz zgadamy sie co i jak i pojedziemy. Tylko oponki zmień na zimowe żeby później znów problemów nie było. Ja dziś zmieniłem no i autko dużo na wyglądzie straciło :confused4: może więcej chętnych bedzie na wyjazd do Rzeszowa :wink4:

Andronikus dzięki za fote hehe - spoko mam fure heh :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...