Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak tam przygotowania przed niedzielą? :guma:

ten spocik niedzielny to aktualny

pewnie że tak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spocik aktualny a jakże :naughty: , zapraszam :good:

Opublikowano

Takie zapytanie... Czy bedzie może ktoś z VAG'iem?

Opublikowano

Takie zapytanie... Czy bedzie może ktoś z VAG'iem?

Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie.

Opublikowano
  • Autor

jak Skalarx będzie, to on ma vaga, ja tez mam, ale niestety praca mnie zatrzymuję na ten weekend w Kaliszu.

Opublikowano

Ive czyli jednak Cie nie bedzie :mysli:

Opublikowano

Takie zapytanie... Czy bedzie może ktoś z VAG'iem?

Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie.

Mnie niestety nie będzie, generalnie w Tbg jestem jedynie w okresach świątecznych i w tym czasie chętnie pomogę :good:

Opublikowano
  • Autor

Ive czyli jednak Cie nie bedzie :mysli:

wszystko wskazuje na to ,że raczej mnie nie będzie :confused4:
Opublikowano

No to lipa :confused4: A 7 grudnia bedziesz juz w TBG? :naughty:

Opublikowano

KTO WYMYSLIL PRACE W NIEDZIELE :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No to lipa :confused4: A 7 grudnia bedziesz juz w TBG? :naughty:

nie wiem Sławku ale jak coś to dam znać :good: , możemy robić spoty łączone , raz My do Resy, raz Wy do Tbg.

Nie no ja w niedzielę przeważnie nie pracuję, ale za to w sobotę tak i nie chce mi się dygać 330km i być 1 dzien w domu.

Opublikowano

możemy robić spoty łączone , raz My do Resy, raz Wy do Tbg.

To jest bardzo dobry pomysł :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

tym samym częstotliwość spotów na podkarpaciu wzrośnie 2x , a poza tym , wreszcie ruszycie sie gdzieś poza Resę lesery :wink4::tongue4:

Opublikowano

Ja to bym sie gdzies ruszył, ale nie wiem czy wiecej chętnych by sie znalazło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sławeq jesteś odpowiedzialny za spot w Tbg , lista obecności, umyte fury itd. , procedurę znasz :decayed::wink4: , później zdasz relację. :good:

Opublikowano

Ja jeszcze nie wiem na 100% czy przybęde :gwizdanie: Liczyłem, że bedziesz a Ty musisz w robocie zostac :thumbdown:

Opublikowano

Sławeq jesteś odpowiedzialny za spot w Tbg , lista obecności, umyte fury itd. , procedurę znasz :decayed::wink4: , później zdasz relację. :good:

W okresie od listopada do lutego fur nie myjemy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
W okresie od listopada do lutego fur nie myjemy
zaraz warny polecą za zaniedbanie zewnętrzne używanego pojazdu :tongue4:
Opublikowano

To kto wkońcu będzie?

Może to ustalmy.., moze ustalimy też program imprezy, co proponujecie?

1. JELITO

2.?

Opublikowano
  • Autor

Jelito z doświadczenia wiem ,że lista nie spełnia swej roli...a nawet jej brak powoduje przyrost obecnych na spotach, najpierw trzeba się poznać, a później będziemy ciekać na imprezy...zróbcie przejazd przez Tbg kolumną A4 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.