Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema , no to spot 4 stycznia pod kauflandem :decayed:

Opublikowano

4 stycznia ok ja i moja "perła" bedziemy napewno odrazu bryknę na zakupy tylko o której????godz??? :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

tylko o której????godz???

Wszystko jest w pierwszym poście

Opublikowano
  • Autor

Panowie Wszystkiego Dobrego w nadchodzącym 2009' , dużo ps'ów i Nm pod maską i owocnych modów :good:

Opublikowano

Dzieki i wzajemnie wszystkiedo dobrego wszystkim Zycze

Opublikowano

Witam all :audi:

ja również piszę się na spota 4.01.2009r.

Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009

Opublikowano

Moi drodzy :>

Każdy już chyba zauważył, że forumowicze z różnych regionów Polski mają loga z "reklamą" swojego miasta i informacjami o spotach.

Może i my sobie coś takiego wyrzezamy? Chociaż by tylko po to, aby umieścić sobie w podpisie - zawsze to jakieś info

Więc osoby z jakimiś umiejętnościami w programach graficznych mogłyby coś o tym pomyśleć :tongue4: ja niestety takich nie posiadam :disgust:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 23:21_________________________________________________Ale tu nuda... przerwa jakaś czy co...? Nic się nie dzieje :patrzy:

Albo poprawiny sylwestra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fafał , pomysł ok. , ja niestety też takich zdolności nie posiadam, ale może uda mi się nakłonić, pewnego osobnika do wyrezania tego. poprawiny miałem jeszcze lepsze niż sylwester hyhyy :naughty:

Opublikowano

Fafał dobry pomysł, kiedyś coś tam grzebałem w photoshopie, moze mogłbym coś zrobić w wolnym czasie. Jak cos wykombinuje pokaze tutaj.

Opublikowano

kamilo90 no to staraj się staraj :)

Ive śnieżek pada, opanowałeś już któryś parking? :) Ja chyba zaraz jadę pojeździć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pany może wieczorkiem jakiś parking ogarniemy...śnieżek pada hyhy , z Fafałem cos zmotamy na mieście , można by polatać, mój kom. jak by ktos chciał dołączyć 503 523 047

Opublikowano

Tomek bierz furę z podpisu, dobrze by bączki kręcił nawet śniegu by nie trzeba było :>

Opublikowano

tbgsignaturezk4.jpg

Takie coś mi wyszło, coś zmienić/poprawić ?

Można by walnąć w podpis i dać jako odnośnik do naszego tematu.

Opublikowano

może kiedyś se takie kupię :>

Opublikowano

kamilo90 jest ok, ale może wymyślisz jeszcze jakieś inne wzory? Np w tle fotka miasta albo coś w tym stylu? Zdjęcia można wziąć z naszej klasy tam jest profil TBG. Zobacz sobie jakie mają propozycje loga w Poznaniu. Może w ten sposób jeszcze coś fajnego wykombinujesz :tongue4:

Liczymy na Ciebie :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fafał dawaj foty z upalania... :naughty::cool1:

Kamilo , wszystko idzie w dobrym kierunku :good:

Opublikowano

Witam :hi: dzięki za zaproszenie postaram się wpaść :)

Czy będzie może ktoś z VAG'iem?

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi: dzięki za zaproszenie postaram się wpaść :)

Czy będzie może ktoś z VAG'iem?

tak :naughty: , a co trzeba??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.