Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaaaa?? :gwizdanie:

nie, kolega obok :cool1: :gwizdanie:

aaaaaaa Bob .....on jest z Jamajki walczy na źdźbła :evil:

Opublikowano
  • Autor

...czyli mocny w gębie :blink:

Opublikowano

...czyli mocny w gębie :blink:

nooo po ziołku to na maxa mocny :naughty:

Opublikowano
:dziura: zaglada ktoś tu jeszcze ?
Opublikowano

:dziura: zaglada ktoś tu jeszcze ?

zagląda zagląda :witch:

Opublikowano
  • Autor

ja jadę zaraz na spota do Resy (15.00) jakby ktos chciał jechac to łapać mnie na kom. 503 523 047

Opublikowano

jak sie przywitac na forum bo zapomnialem a mam chetnego ?? :>

Opublikowano

jak sie przywitac na forum bo zapomnialem a mam chetnego ?? :>

W Newbie :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/newbie-b3.0/

Opublikowano

juz mam dzieki :good:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 13:28_________________________________________________jakie fele nr 1czy 2 te sa 16 cali ale mam jeszcze okazje kupić fele toory 17 cali za 1200 piecioramienne ciemny lakier opłaca się za taka cene 17tki

1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ea0aec8c99b1a17.html

2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/609e6f5d8f422ff0.html

Opublikowano
  • Autor

no 1 :cool1:

Opublikowano

no 1 :cool1:

też mi się podoba nur.1 a teraz jaka oponka wiadomo 16 / 55 czy 60 /205 czy 215

Opublikowano
  • Autor

miało być 17', 16' będzie kiszka przy takim wzorze, jak 17' to 45x225 :good:

Opublikowano

miało być 17', 16' będzie kiszka przy takim wzorze, jak 17' to 45x225 :good:

raczej tak kicha bedzie na 16 tkach :kwasny: a co do 17 to musze sie zorietowac co i jak :)

jak by ktoś chciał częsci do a4 w dislu , to w jeziorku jest auto złom maja a4 na części :)

Opublikowano

zdecydowanie opcja nr1 i tylko w 17" :wink4:

Opublikowano

Hej, będzie ktos z VAG-iem ?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 23:40_________________________________________________

juz mam dzieki :good:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 13:28_________________________________________________jakie fele nr 1czy 2 te sa 16 cali ale mam jeszcze okazje kupić fele toory 17 cali za 1200 piecioramienne ciemny lakier opłaca się za taka cene 17tki

1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ea0aec8c99b1a17.html

2. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/609e6f5d8f422ff0.html

Ja mam Z-FLASH 17" i wygląda fajnie http://witux.prv.pl/ , 18" już by były chyba w mordę jeża.

Za ile chcesz te 17" Z-FLASH kupić ?

Opublikowano

jak liczyłem to te 17 Z-FLASH by mnie wyniosły jakies 1200 zeta ale to ze zniżką dla pracownika , tylko jest mały problem bo narazie niesłychac o zniżce może dlatego ze kryzys :kwasny: wiec muszę jeszcze poczekać bo bez zniżki to 2000 by kosztowały :gwizdanie:

niezle ci się prezentuje na tych felach tez mam czarną ,to tak jak bym patrzył na moja :hi: ale znalazłem za 1500 z oponkami tylko ogładac i brać :)

Opublikowano
  • Autor

daffy u Was sa te felgi może?? interesuje mnie 18"

bildholen9.aspx?id=20

Opublikowano

niestety niema tylko ats i anzio ale gdzieś widziałem na alegro to jest typ jak do porsche , a wsk gorzyce produkowali fele firmy RH

http://moto.allegro.pl/item544354178_rh_17_cali_porsche_turbo.html ALE TO 17

Opublikowano
  • Autor

nie 17" to za mało, mówisz w Gorzycach, to chyba mam tam jakiegoś kumpla, musze popytać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.