Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oklejanie alusów


Treneiro20

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam szare alusy, i chce je zmienic na białe, dlatego mam w palach zakup foli białej z połyskiem i okleić, ale pytanie brzmi czy takie coś da radę? czy bedzie wygladało i czy folia sie nie zniszczy przez błoto, wodę, mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej prysnąć na wybrany kolor ? Folia -? Będzie problem z położeniem bez pęcherzy powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia jest dobra na krótki okres. Przy mocniejszym myciu łatwo ją uszkodzić. Jeżeli dobrze położyć to nawet to wygląda, ale jeżeli dużo jeździsz to nawet miesiąca nie wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widzę. Poza tym czynniki atmosferyczne będą na folię działać i ją zniszczą. Nie i jeszcze estetyka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrografika ?

To by mogło być ale z usunięciem takego malutki to jak przy malowaniu pistoletem.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia jest dobra na krótki okres. Przy mocniejszym myciu łatwo ją uszkodzić. Jeżeli dobrze położyć to nawet to wygląda, ale jeżeli dużo jeździsz to nawet miesiąca nie wytrzyma

Poza tym czynniki atmosferyczne będą na folię działać i ją zniszczą.

A jak całe auto folią oklejone to tez miesiąc tylko wytrzyma?? I co w deszczu czy śniegu nie wolno wtedy jeździć ?? Koledzy głupoty piszecie.

Jest folia i folia jak się kupi dobrej jakości to nie ma problemu. Jedynie trzeba mieć dobre zdolności manualne.

Edytowane przez Gregorski3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia jest dobra na krótki okres. Przy mocniejszym myciu łatwo ją uszkodzić. Jeżeli dobrze położyć to nawet to wygląda, ale jeżeli dużo jeździsz to nawet miesiąca nie wytrzyma

Poza tym czynniki atmosferyczne będą na folię działać i ją zniszczą.

A jak całe auto folią oklejone to tez miesiąc tylko wytrzyma?? I co w deszczu czy śniegu nie wolno wtedy jeździć ?? Koledzy głupoty piszecie.

Jest folia i folia jak się kupi dobrej jakości to nie ma problemu. Jedynie trzeba mieć dobre zdolności manualne.

Chodziło mi o stop aluminium który pod załóżmy dobrze przyklejone folią nie wiadomo jak się zachowa . Szczególnie w zimie na zasolonych drogach . Może masz zdolności w oklejaniu felg , ja niestety takowych nie mam. Jak okleisz to pochwal się. Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki sprej do felg? ponoc można go później ściągnąć? bo na stałe to nie bardzo nie jestem lakiernikiem i nie chce źle pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprayem to se możesz ścianę napisami pomazać.

Daj sobie z tym spokój bo czytając widzę że chcesz to prawie za darmo zrobić.

Daj fele do malowania i koniec jeśli sam nie potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastidip jest całkiem niezły tylko problem z czyszczeniem bo łatwo go można zdrapac

zmieniam bbs ch z grafitowych na czarne przy pomocy plastidip i efekt niezly :)

po roku mozna bez problemu wrocic do oryginalnego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...