Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] by y0p5


y0p5

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieje się :) Niestety pewnie niejeden by się cieszył jakbyś napisał że na hamowni wyparowało 150km :wink:


Śmieje się :) Niestety pewnie niejeden by się cieszył jakbyś napisał że na hamowni wyparowało 150km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykrecicie ja czy Stefek bedzie tak trzymac podczas jazdy?hehe wg mnie ta dokladka zupelnie nie pasuje do tego typu auta,duzo lepiej by tu pasowalo cos jak w dtm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też trochę festym do ori rs4 zakładać jakiś spojlery z seata. Ale prócz tego furę jest przeKOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 oj tam festyn odrazu :D Widac lubimy festyn, do 1.6 tdi graty z RS ? :P

wpadły nowe kółka

VOSSEN CVT 20X10,5 czarny połysk 255/30 Continental +nowy kolor przednich zacisków z akcentem PORSCHE(tutaj dopiero festyn :) )

0jpg_srqhqns.jpg

1jpg_srqhqen.jpg

2-2jpg_srqhqew.jpg

3-2jpg_srqhqeq.jpg

4-2jpg_srqhqwr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj te dekileki na czarno bo aż oczy bolą ;) kolor felg bym zmienił na ciemny grafit albo gunmetal. Obecnie brakuje efektu WOW, jest poprostu ok.

c139b05f61fc1ea78b3c22d25f84abd1.jpg

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieg z dekielkami jest celowy i taki zostanie :) tego ze zdjecia znam bardzo dobrze i kolor na tych vossenach mega słaby :) grafitowe koła okej, ale nie do mojego koloru rsa...

efektu wow moze i nie ma, chce tym autem w miare normalnie sie poruszać i szkoda z niego robic kolejnego kaleke na stensach :wink: poza tym setup tego rs4 co wrzuciles jest identyczny jak moj, kwestia fot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej i efekt WOW był na zdjęciach z pierwszej strony.

Czarny grill w ogóle nie pasuje, czarne felgi też mi się nie widzą. Co innego gdyby lusterka też poszły w czarny kolor, wtedy to miało by sens i trzymało jakąś spójność. Teraz jest trochę chromu, trochę czarnego.

To jest tylko moja opinia. Ato ma cieszyć właściciela i jak mu się podoba to ok.

Poza tym auto do pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej i efekt WOW był na zdjęciach z pierwszej strony.

Czarny grill w ogóle nie pasuje, czarne felgi też mi się nie widzą. Co innego gdyby lusterka też poszły w czarny kolor, wtedy to miało by sens i trzymało jakąś spójność. Teraz jest trochę chromu, trochę czarnego.

To jest tylko moja opinia. Ato ma cieszyć właściciela i jak mu się podoba to ok.

Poza tym auto do pozazdroszczenia.

Witajcie,

Tak jak pisze Kolega jak idziesz w pakiet czerń to jeszcze ramki szyb i lusterka i będzie ok,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja to auto mam 2-3 tyg :D Pomalowalem grill i lampy w srodku, doszła dokladka, wpadly felgi, ktore nie wystarczyło tylko przykrecic :) Ogarniete zaciski, caly czas sobie cos kombinuje. Listwy ozdobne wokoł szyb i prawdopodobnie listwy dachowe pojda na czarno, kwestia czasu :)Lusterka zostają w satynie. Z ciekawostek to vosseny sie niespodziewanie sprzedały, wiec szukam sobie nowego koła :P

Przyznam szczerze, ze tak patrząc na te foty tez srednio mi sie widzi :D Na zywo zupełnie inaczej, jara mnie strasznie, zwlaszcza w ruchu :P

Moim zdaniem najlepiej i efekt WOW był na zdjęciach z pierwszej strony.

Czarny grill w ogóle nie pasuje, czarne felgi też mi się nie widzą. Co innego gdyby lusterka też poszły w czarny kolor, wtedy to miało by sens i trzymało jakąś spójność. Teraz jest trochę chromu, trochę czarnego.

To jest tylko moja opinia. Ato ma cieszyć właściciela i jak mu się podoba to ok.

Poza tym auto do pozazdroszczenia.

Czarny pasuje tutaj idealnie, nie moglem patrzec od początku na ten srebrny grill, ktory w połączeniu z tym kolorem wygladal słabo :) Lusterka ? Co one zmienią? Jak juz to listwy wokol szyb i relingi dachowe :)

Edytowane przez y0p5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiłeś w PL czy sprowadziłeś ?

Nie rozumiem fenomenu felg Vossen - nie podobają mi się, ale tutaj całkiem nieźle pasowały czarne do szarego nadwozia kombi :decayed:

Te felgi były wcześniej czerwone i jeździły w czarnym B7 Avant ?

EDIT: chyba jednak jeździły w czarnym A5 :decayed:

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja to auto mam 2-3 tyg :D Pomalowalem grill i lampy w srodku, doszła dokladka, wpadly felgi, ktore nie wystarczyło tylko przykrecic :) Ogarniete zaciski, caly czas sobie cos kombinuje. Listwy ozdobne wokoł szyb i prawdopodobnie listwy dachowe pojda na czarno, kwestia czasu :)Lusterka zostają w satynie. Z ciekawostek to vosseny sie niespodziewanie sprzedały, wiec szukam sobie nowego koła :P

Przyznam szczerze, ze tak patrząc na te foty tez srednio mi sie widzi :D Na zywo zupełnie inaczej, jara mnie strasznie, zwlaszcza w ruchu :P

Moim zdaniem najlepiej i efekt WOW był na zdjęciach z pierwszej strony.

Czarny grill w ogóle nie pasuje, czarne felgi też mi się nie widzą. Co innego gdyby lusterka też poszły w czarny kolor, wtedy to miało by sens i trzymało jakąś spójność. Teraz jest trochę chromu, trochę czarnego.

To jest tylko moja opinia. Ato ma cieszyć właściciela i jak mu się podoba to ok.

Poza tym auto do pozazdroszczenia.

Czarny pasuje tutaj idealnie, nie moglem patrzec od początku na ten srebrny grill, ktory w połączeniu z tym kolorem wygladal słabo :) Lusterka ? Co one zmienią? Jak juz to listwy wokol szyb i relingi dachowe :)

Witaj,

Nie miej nam za złe ale podejrzewam, że wiele osób na forum chciałoby widzieć perfekcyjnie dopracowanego RS-a :D

Znalazłeś piękną furę, włożyłeś sporo pracy, nieiwele trzeba żeby był perfekt :D

W jakie ET i jaką szerokość felgi celujesz?

PS. Ja widziałbym coś tego typu w 20" (szerokie błotniki dają możliwość wrzucenia felgi wklęsłej):

http://wheelfreak.com/miro-type-111-matte-black-18-19-20-set-of-4

PS2. nie zostawial pls samych satyn luster!

Pozdrawiam i powodzenia w modzeniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 20" to te hamulce wyglądają na jakieś takie małe.

koła mi się podobają, ale dokładki bym nie montował.

Edytowane przez julekF1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba,nawet ta dokladka juz jest ok!! wietnie sie teraz prezenci

powiedz jakie et teraz tam masz?

przod 20x10,5 et 30, tyl 20x10,5 et30 +dystans 5mm

Celuje w takie same rozmiary. Jest kilka typów: ROHANA RF2, ISPIRI ISR8, AVANT GARDE 510S. Ciezki wybor ogolnie :)

Edytowane przez y0p5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...