Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 Tdi AFN 97r. quattro zapowietrza się


slawek16-1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z układem paliwowym, wstawiłem przeźroczysty wężyk przed filtrem i zaobserwowałem że pompa w zbiorniku cały czas pcha paliwo z pęcherzykami powietrza to samo mam przed pompa wtryskową wiadoma sprawa w tym przypadku... Pytanie za 100pkt co jest nie tak w zbiorniku pompa niby chodzi przelew jest nasadzony na dopływ do pompy (przedtem nie był nasadzony ktoś już grzebał) Nie wiem gdzie szukać przyczyny czy pompa już nie domaga czy któryś z wężyków rozszczelnił się przerabiał ktoś temat???


I co zauważyłem pompa jak pracuje pęcherzyki są w układzie jak odłączę pompę problem ustaje... Albo poprzednik założył złą pompę albo na odwrót podłączył albo porostu taki jest objaw kończącej się pompy


Problem rozwiązany pali od strzała. Posta można usunąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dla potomnych co było przyczyną.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem całkiem pompę ze zbiornika i uszkodzony był trójnik od przelewu w środku przelewu. Jest o wiele lepiej minimalnie jeszcze pęcherzyki pojawiają się ale pali od przysłownego "strzała" zastanawiam się czy nie założyć filtra paliwa całego nie wkręcanego jaki mam na obecną chwile zaworek ma dwa oringi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...