Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Audiczka Doktora


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek... w końcu Audi A4 :) rok temu na wakacjach szukałem czegoś ciekawego i nie znalazłem (same dorżnięte A4 za te pieniądze którymi wtedy dysponowałem), kupiłem '99 Renault Megane :> ale renówka zakończyła żywota pod koniec września, nierozważny kierowca Mitsu Eclipse zrobił mi z tyłka garaż, samochód poszedł do kasacji :confused4: tym razem pomyślałem o drugim podejściu i tym razem nie szukając samochodu na allegro itp. zleciłem sprowadzenie wozu z reichu przez znajomego... i oto jest :) w tytule napisałem, że ALZ czyli 102KM, ale głowy nie dam bo do końca nie wiem :embarrassed: jedno jest pewne - 1.6 z 1995 roku i jestem jego szczęśliwym posiadaczem od dwóch tygodni :) resztę widać na fotkach... kołpaki dostałem "gratis" i już poszły do kosza, klosze lamp z tyłu będą odciemnione a spoiler hella za dwa tygodnie ściągnięty (jak ktoś będzie chętny to mogę odsprzedać) :wink4: Radyjka puki co nie ma, ale już czeka na zamontowanie JVC z renówki :) to tyle, poniżej fotki :

p1000924py1gx5.th.jpgthpix.gif p1000925eo8ar0.th.jpgthpix.gif p1000926tt1kh8.th.jpgthpix.gif p1000929oy0cj7.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki poprawione :) podpicowana nie jest moim zdaniem, jak dla mnie to i tak jeszcze wymaga polerki itp. bo lubię pedantycznie utrzymany samochód :rolleyes: 1.6 mi wystarcza, wujek ma 1.8 i różnica aż tak mnie nie męczy, wystarcza :) człowiek chciałby 1.8T albo 2.6, ale na studiach nie stać mnie na utrzymanie :confused4: a brak klimy... ja szczerze mówiąc (może jestem dziwny) nie chciałem klimy, razem z moją kobietą wolimy nawiew włączyć i szyby pouchylać niż robić sobie lodówkę w samochodzie :) z opłatami wyszło bez groszy 13.500zł - nie wiem czy to dużo, czy mało, ale moim zdaniem jest warta tych pieniędzy bo jeździ mi się o niebo lepiej niż cztery lata młodszą Meganą z przebiegiem 89k... no i ta cisza we wnętrzu w czasie jazdy :>

ps. teraz w mojej rodzinie są praktycznie same Audi... moja B5 1.6 + B5 1.8 20v, D3 W12 L i C5 2.5 TDi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się prezentuje, ale szkoda, że 1,6 i bez klimy. Widocznie nie jeździłeś z klimą, skoro twierdzisz, że nie jest potrzebna.

Teraz bez klimy to trudniej nawet sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki - jeździłem i to często... po prostu klimy nie lubię, chyba mam prawo :) wolę się grzać niż przeżywać szok termiczny itd.

Franio - te samochody są w rodzinie, napisałem przecież :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to usunął bym spojler. :kox:

tak jak napisałem w pierwszym poście spoiler zostanie usunięty, może nawet w tym miesiącu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna podoba mi się, kolor też ładny. Pierwsze co to usunął bym spojler. :kox:

Gratuluję zakupu :gwizdanie:

btw. ja w swojej Audi używałem może 3/4 razy klimatyzacji. :decayed:

no to niezle;p ja cale lato klimy uzywam;p a wlochy/francja nie wyobrazam sobie jazdy po tych krajach bez limy:) ale przyznaje... u nas da rade:) nie jest to jakis wielki minus;)

A co do autka:) zakaldaj jakies ładne koło i Tylne lampki poliftowe i bedzie git;) poza tym za ladna cene ttrafiles Swoja sztuke. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do autka:) zakaldaj jakies ładne koło i Tylne lampki poliftowe i bedzie git;) poza tym za ladna cene ttrafiles Swoja sztuke. :cool1:

co do lampek to już mam ofertę z tego forum i ją rozważę :) felga będzie na wiosnę, na razie martwię się o zimówki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna ładna, tylko szkoda, ze 1.6 ale osobiscie w domu mam tez fiacika marea 1.6 i nie nazekałem, da sie śmigac, a propo ściągania to widze, ze podobna historia jak z moim audi, ja mam zimówki to na wiosne możemy sie zamienic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu uporałem się z głośnikiem od strony pasażera bo niestety nie chciał grać... rozebrałem drzwi chociaż ostrzegano mnie, że to trochę trudne i można połamać plastikowe zatrzaski... nie wiem, może mam złote ręce, ale nic nie połamałem, wszystko jest z powrotem spasowane jak było ;) był uszkodzony przewód głośnika... dołożyłem również wzmacniacz radiowy bo słabo odbierało ;) poza tym od kilku dni audianka ma założone zimowe obuwie firestone winterhawk 2 no i zamówiłem u znajomego który praktycznie co tydzień jest w reichu jakieś org. kołpaki do A4 na zimę :)

to tyle nowości :)[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:36_________________________________________________w końcu obiecane zdjęcia bez spoilera i ciemnych lamp :)

p1010231lq8.th.jpg p1010233ph4.th.jpg

zdjęcia słabe bo robiłem automatem, światło do kitu itd. :confused4:

ps. po świętach dochodzi emblemat "A4" na klapę :)

jakiś czas temu zgadałem się z pewnym użytkownikiem tego forum w sprawie spoilera, ale niestety kilka dni później komp mi się posypał i straciłem Jego numer GG i @ :kwasny: jeśli to czytasz i dalej masz ochotę kupić ode mnie spoiler to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie zakladaj zadnych emblematow na klape... tam powinny byc tylko OOOO :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...