Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KSW 33


JeJu

Rekomendowane odpowiedzi

Od głownej walki:

- Materla vs Mamed - 2

Stawiam na Mameda z wielkim znakiem zapytania, ze względu na ostatnią kontuzję. Jeśli będzie w mega predyspozycji, poradzi sobie.

- Bedorf vs Kita - 2

Karol ostatnio pokazuje się ze słabej strony. Ledwo wygrał z Grahamem, a Michał to niezły kot :-)

- Kornik vs Erbst - 2

Kornink wedug mnie, jakimś mega telentem nie jest. Ostatnie wygrane pozostawiają wiele do życzenia. Koike pięknie odprawił Anzora a to wyższa półka :-)

- Aziz vs Falcao - 1

Aziz po wygranej może dostać TS, więc będzie się starał. Walka cięzka do wytypowawnia, obaj stójkowicze z petardą w dłoni :)

- Lubońska vs Lipski - 1

Oczywiście Kasia :D

- Anzor vs Baco - 1

Anzor mega kot. Jest młody, musi z chłodną głową wchodzić do klatki. W ferworze walki popełnia błędy, ale ma predyspozycje na czołówkę :-)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh ale pozamiatal, masakra facet sie strasznie marnuje w tym KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz jest tylko jeden. Nigdy nie byłem zwolennikiem Michała, chociaż serca do walki nie można mu odmówić. Największą jego wada jest szklana szczęka, którą Jay Silva już obnażył. Dobrze że nie doszło kiedyś od walki z Melvinem. Tomek drwal też już go chwilowo odłączył. Karagolu również zgasi mu światło w stójce, ten to ma kopyto. Nie uważam żeby rewanż między Michałem a Mamedem miał jakiś sens. Jak może ktoś wrócić silniejszy, jak najnormalniej w świecie ma słabą szczekę. Ktoś może poprawić technikę, kondycję. Dostaje gościa który dosyć dobrze bije w stójce i d*pa zbita. Michał Pasa juz nie odzyska, chyba że Mamed go zwakuje jak pójdzie na emeryturę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale odniosłem wrażenie że Michał miał pretensje do Mameda. Jest zbyt ambitny i nie mogł przeboleć tak szybkiej i dotkliwej porazki. Jeździł po stanach, trenował z najlepszymi, harował jak wół, i wszystko skończyło się w 30 sekund. Za tego streama to ci się piwko należy hehe :-)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...