Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cudowne auto :) spokoj na 5 lat - co moze byc piekniejszego?:D z ciekawosci mozna wiedziec ile koszt takiego auta jako koncowka serii? przypuszczam, ze spora promocja musiala byc ?:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

z ciekawosci mozna wiedziec ile koszt takiego auta jako koncowka serii? przypuszczam, ze spora promocja musiala byc ? :)

To też przemawiało w moim wypadku na korzyść B8, czyli końcówka modelu i wyzbycie się wszystkich chorób wieku 'dziecięcego' :wink:

Rabaty były spore,bo szykowali już miejsce na placu pod B9 :decayed:

W pierwszym malutki update - dorzucone zdjęcie na zimowych gumach ;)

Opublikowano

Kolor miażdży system :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Felgi 19' ładne, szukam takich właśnie. Jaki mają ET?

Opublikowano
  • Autor

Felgi 19' ładne, szukam takich właśnie. Jaki mają ET?

Jest ET 43

Opublikowano

A jaki rozmiar opon masz?

Opublikowano
  • Autor

A jaki rozmiar opon masz?

225/35/R19.

Na takim zestawie wyjechało z fabryki, wiec nie ma prawa nic obcierać :wink:

Opublikowano

Witaj,

B8 wyjechało z fabryki na 19" i oponce 225?

To są zimowe opony?

Byłem przekonany, że to 245/35/19

Felgi ładne, jaką mają szerokość 8,5 cala?

Idealnie by pasowało dać je w czerń (choćby Plasti-Dipem) w nawiązaniu do reszty pakietu, wrzucić dystansik z 10 mm, no i zaciski w czerwień :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

255/35/R19 - na takim wyjechało z fabryki. Jest to część pakietu Sport Edition Plus.

Szerokość to 8.5 cala.

To jest letni setup. Na zimę mam 17'.


wrzucić dystansik z 10 mm

Myślę nad dystansem,ale muszę zmierzyć przód i tył,żeby wszystko było OK.Prawdopodobnie na przodzie będzie mniejszy niż na tyle.


Idealnie by pasowało dać je w czerń (choćby Plasti-Dipem) w nawiązaniu do reszty pakietu

Ciekawy pomysł,bo zawsze można szybko wrócić do oryginału,jak mi się opatrzą to tak zrobię :wink:


zaciski w czerwień

Ogólnie tarcze strasznie giną przy takim rozmiarze felg :facepalm:

Jak stanę przed faktem dokonamy,żeby wymieniać to polecę po całości :decayed:

Edytowane przez luck109

Opublikowano

Jak 225/35/R19 przy feldze 8,5 cala , a nie czasem 255/35/R19 . Ja mam felge R19 8,5 cala i jak miałem opone 235/35/R19 to był naciąg opony więc przy niższej szerokości 225/35 to będzie jeszcze większy naciąg

Opublikowano

Felga powinna mieć raczej 7.5 czy 7".

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak 225/35/R19 przy feldze 8,5 cala , a nie czasem 255/35/R19 . Ja mam felge R19 8,5 cala i jak miałem opone 235/35/R19 to był naciąg opony więc przy niższej szerokości 225/35 to będzie jeszcze większy naciąg

Mój błąd,powinno być 255/35/R19,literówka :facepalm:

-------------------------------

Mały update po dłuższej przerwie.

Auto oddałem do 'car spa'. :wink:

Zakres wykonanych prac:

• zabezpieczenie lakieru ceramiczną powłoką ochronną;

• zabezpieczenie felg ceramiczną powłoką ochronną;

• powłoka hydrofobowa szyb;

• zabezpieczenie komory silnika;

• zabezpieczenie dekorów wnętrza ( piano black ) ceramiczną powłoką ochronną;

• zabezpieczenie skór;

• impregnacja materiałów;

A tu mała sesja po wizycie.

QxWDKW2l.jpg

nyBxrGFl.jpg

EGrldEvl.jpg

ksJT3xul.jpg

cpZD0nol.jpg

hwZJhzPl.jpg

mnAl2Egl.jpg

guKsmpsl.jpg

uDOw18yl.jpg

Edytowane przez luck109

Opublikowano

Jakie tam fotele siedzą ?

Super kolor :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakie tam fotele siedzą ?

S-Line'owe kubły w pół-skórze :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

O właśnie takiej sztuki mam plakat w pokoju na pół ściany, właśnie taką miałem sobie kupić i co? Wyszło jak wyszło :decayed: W Polsce dostanie takiej graniczy z cudem.

Opublikowano

Dobry kocur, pakiet competition bardzo mi sie podoba ale...
Ten silnik daje rade?

Opublikowano
  • Autor

W Polsce dostanie takiej graniczy z cudem.

Masz racje, ja już mam paru 'potencjalnych' chętnych na zakup :decayed: Ale 'dajtona' nie jest zła :naughty:


Ten silnik daje rade?

Jak dla mnie ten silnik jest wystarczający i jestem z niego bardzo zadowolony. Wydaje mi się,że rozsądnym kompromisem miedzy mocą a ekonomiką.

Opublikowano

Niby nie, ale gdyby nie fakt, że położyłem ceramikę to już bym ją ofoliował na czerwono :decayed:

20161207_173354.jpg

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano
  • Autor

Niby nie, ale gdyby nie fakt, że położyłem ceramikę to już bym ją ofoliował na czerwono :decayed:

Gdyby nie rejestracja to pomyślałbym, że zrobiłeś mi gdzieś 'spy-foto' :decayed:

To masz chyba 2-3 lata na zastanawianie się nad zmianą koloru :P

Opublikowano

Zderzak z przodu jakiś inny niz Sline.To ze względu na competition ?

Poza tym super super kolor i dodatki.

Ok juz czaje to cześć pakietu.Super

http://steeringnews.com/wp-content/uploads/2014/11/Audi-A4-Avant-Sport-Edition-plus-front-three-quarters-left.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.