Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chrobotajacy 2 bieg


Lemens

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:-)

Problem jest na zimno przez 5 min, 2 bieg wchodzi z malym oporem i czasami chrupnie. Trójka zapieta szybko wchodzi idealnie, wrzucając powoli jest delikatny opor. Olej wymieniony tydzień temu na Castrol 75w90 i nawet wcislem ceramizer gdyż kiedyś w hondzie mi pomogło na zgrzyt synchronizatora. jest o wiele lepiej niż przed wymiana ale to jeszcze nie to o co mi chodzi. Na ciepło skrzynia chodzi idealnie podczas jazdy jak również na postoju i na ciepło i na zimno. Sprzęgło łapie standardowo czyli wysoko, nic nie huczy, nie slizga, nic nie telepie, drążek niema najmniejszego drgania. Olej zły? Bo jakby sprzęgło to raczej problem na ciepłym i zimnym by był nie?

Jakieś sugestie? Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 2 bieg to wydaje mi się, że tak już będzie, też miałem problem z dwójka.Oczytałem się forum uwierz mi, wymieniłem na ten sam olej tylko Motula i jak auto zimne dwójka ciężej wchodzi, jak się rozgrzeje wchodzi idealnie. Resztą biegów czy to zimne czy to ciepły wchodzą idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze będę wymieniał płyn hamulcowy z odpowietrzeniem sprzegla bo może w wysprzegliku zalega jaki syf i nie rozłącza do konca...dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy pomogło, bo może i u mnie trzeba zrobić taki zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasami mam taki objaw ale przy 3 biegu skolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo, hamulcowy nie wymieniany chyba od nowości bo syf to malo powiedziane co wylecialo. Wiec już nie mam pomysłu, dwójki na zimnym praktycznie nie idzie juz wrzucić. Się rozgrzeje wszystko chodzi perfekt. Olej zmieniony ceramizer zapodany sprzęgło jest ok tylko z ta nieszczęsna dwójka problem i tylko na zimnym...nosz lapska opadaja

Edytowane przez Lemens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...