Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gregory's Audi A5 3.0TDI Quattro


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Fajno że się tak skończyło:-) Możesz podać w jakiej firmie masz gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, że wszystko się udało :thumbup1:

sam to ogarnąłeś czy miałeś jakąś pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam ogarnąłem, człowiek się sporo uczy jeśli ma do czynienia z wielką ubezpieczalnią i jeszcze nigdy czegoś takiego nie załatwiał. Audi, może nie od razu ale po jakiś rozmowach zobowiązało się załatwić sprawy z gwarancją. Wyszedłem z założenia, że jeśli do takiej gwarancji odezwie się samo Audi to będzie brzmiało to poważniej niż jakaś prywatna osoba. Podobnie sprawa ma się z sprzedawcą. W takich sprawach najlepiej postawić auto do autoryzowanego serwisu oni są o wiele bardziej wiarygodni niż jakiś mały serwis czy jeśli by się samemu zadzwoniło. Tak więc pewne sprawy trzeba zostawić im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko chodzi teraz bardzo kulturalnie. Zrobiłem pierwszy mały mod :grin: Taki pyci...pyci, ale z efektu jestem zadowolony, jak na razie seria heble muszą zostać. Auto ma 3 lata a zaciski wyglądały jakby z wyciągnięte z Titanica, ciekawe jak by wyglądały tak za 2...3 lata gdyby się zostały pomalowane. Pewnie żeliwo uszczuplone, cieknące tłoczki i woda w silniczkach. Zaciski wypiaskowane korundem i porządnie pomalowane.

b581fab1d1632dd7.jpg

bd55403c4e9fcd6b.jpg

6b6c3e8abacc1675.jpg

Miałem też zrobić Chipa, ale odłożyłem to na następny przyjazd do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób foto całego auta na kołach żeby było widać jak ten czerwony się komponuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno się nie odzywałem ani nic nie uaktualniałem. Auto ma się dobrze. Jedyne co przybyło to box dachowy 470L ? Bo urodził mi się drugi potomek i potrzeba miejsca. Z boxem wygląda nieźle nawet jak na sportbacka.

Aktualnie jest na sprzedaż. Jeśli można to wkleję tutaj link do ogłoszenia. Auto również w dziale sprzedam.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-audi-a5-3-0tdi-sportb-quattro-3xs-line-radar-b-o-magnetic-ogrz-post-ID6Bxic7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę aktualnych fotek. Box nie ma to tamto, szymi przy 160km/h ale 470 L można zapakować. Nie ma takiego kombi żeby można było tyle włożyć. Jedyny minus to szum i ograniczenie prędkości.

20181014_152815.jpg

20181014_152934.jpg

20181014_153538.jpg

20181014_154207.jpg

20181014_154221.jpg

20181014_154740.jpg

20180726_185117.jpg

Edytowane przez gregory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu bardziej na myśli kształt dyfuzora ale owszem zaślepka również nie z tych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylny zderzak jest z przedlifta. Tak już kupiłem i się nie zastanawiałem przy kupnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - kolega nawet nie wiedział jak kupił - ja mu na to zwróciłem uwagę oglądając na żywo po zakupie :)

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już rozróżniam bez problemu, ale kiedyś jak kupiłem to Miron mówi masz zderzak z przedlifta? A ja mówię: a czy ja wiem.., wiem że S-Line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...