Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawdę fajny egzemplarz :thumbup1: do kompletu wypadałoby zrobić trójkąt z tylnych drzwi w a'la carbonie...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Trójkąty zrobione tylko ten montaż kłopotliwy i czekają na dobrą porę

Opublikowano

za***ista A4 wszystko w moim stylu będziesz planował podnoszenie mocy :lol: No i co to za felga bo jest świetna Vossen ?Graty

Opublikowano

śliczne auto!

Opublikowano

za***ista A4 wszystko w moim stylu będziesz planował podnoszenie mocy :lol: No i co to za felga bo jest świetna Vossen ?Graty

Nie znam się na felgach, to na wszystko mówi się vossen :facepalm::facepalm:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Naprawdę piękne auto :) a co do kierownicy to rzeczywiście nie widać różnicy (na pierwszy rzut oka) bo w rzeczywistości ta z B8 dużo fajniej leży w dłoniach :)

Opublikowano

za***ista A4 wszystko w moim stylu będziesz planował podnoszenie mocy :lol: No i co to za felga bo jest świetna Vossen ?Graty

Nie znam się na felgach, to na wszystko mówi się vossen :facepalm::facepalm:

Wiem ze Vossen ale kur... model mi chodziło...........konkretnie

Opublikowano

za***ista A4 wszystko w moim stylu będziesz planował podnoszenie mocy [emoji38] No i co to za felga bo jest świetna Vossen ?Graty

Nie znam się na felgach, to na wszystko mówi się vossen :facepalm::facepalm:

Wiem ze Vossen ale kur... model mi chodziło...........konkretnie

Jakbyś się chociaż trochę znał to byś wiedział, że vossen nie ma takiego wzoru w ofercie.

Opublikowano
  • Autor

Panowie jakie vossen-y :) są to repliki HRE, mam żonę, dziecko i drugie w drodze wiec nie kupuje felg za 10000 zł :)

PS. Ciesze się ze nie tylko mi się podoba auto pzdr

Edytowane przez grzopi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Śliczna :good: trafiłeś w moje gusta z modami, jedyne co bym zmienił to wywalił chromy po bokach i grill załadował od S4 B7 ale to tylko moja skromna opinia :) Koło mega, kolor auta również, dodatki w carbonie :good: ogólnie :git: pytanko mam jedno, dokładka z cupry też jest w carbonie? na pewno będę śledził :dziura: :cool1: Pozdrawiam !!!

Opublikowano

Jak Carbon na lusterkach? Dawałeś do hudrografiki, oklejenia? Czy ktoś zajmuje sie takimi modami? Ładnie wyglada fura' :)

Opublikowano

Jak Carbon na lusterkach? Dawałeś do hudrografiki, oklejenia? Czy ktoś zajmuje sie takimi modami? Ładnie wyglada fura' :)

:cool:

- hydrografika z zewnątrz

BTW Fajna sztuka!

Edytowane przez akjam

Opublikowano

Piękna 2.0 TFSI! Nawet sam bym taka przyjął :) auto robi wrażenie na fotach a co dopiero na żywo! Podnieś moc i zeby jeździło tak jak wyglada :)

Edytowane przez Binek1.8T

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

tak hydrografika, wszystkim zajęła się firma 3dcover z Wrocławia

- tak dokładka przód również w "carbonie"

- grill był z s4 ale szukałem z rs-a i jest :)

- ramki dokoła szyb idą w okleinę i będą w czarny połysk

na dniach nowe foty i nowe mody... :)

Opublikowano

:good:

Opublikowano

łeee furka bajera !!!....jakieś dokładne dane felg ? szer i et ? bo albo nie doczytałem albo nie ma heh :)
Daj mnie te fotele :) ehhehehe

Edytowane przez fajgi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za mile słowa
A felgi 19/8,5/et 32

Kilka nowych dodatków się pojawi na dniach

- hebelki od Porsche już się robią, pozostaje tylko kwestia koloru, ale raczej pomarańcz :)

q9vgk2vl.jpg

q4khy44e.jpg

w S4 B6 znajomego już siedzą :)))))

4k6krv6v.jpg

- taki mały gift na przód :)

hz8u374s.jpg

- i tu był problem jak dokładka na tył, bo s-line się znudził a wchodzi wydech z S4 B7 wiec trzeba więcej miejsca na cztery rurki. Ori dokładka z S4 B7 jakoś tak "grzecznie" wygląda więc przyszło takie coś zobaczymy jak to będzie w "ala carbonie" wyglądać :)

ypaap3lk.png

sfkxolu8.jpg

eh3bbg8p.jpg

tak to ma wyglądać a jak będzie to zobaczymy może nie popęka przy zakładaniu :))))

3mdrzp4i.jpg

Edytowane przez grzopi

Opublikowano

Ciekawa ta dokladka...ciekaw jak ze spasowaniem...oby poszło z gorki:)

Opublikowano
  • Autor

no i właśnie najlepsze jest to że pasuje niemalże idealnie, dlatego idzie pod hydrografikę bez żadnej obróbki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.