Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadanie zapłonów - dwa błędy


.Spirit

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Dzisiaj jak wracałem pojawił mi się w końcu upragniony check, który pozwoli mi zdiagnozować problem najprawdopodobniej z cewką.
Po odczytaniu go Vagiem pokazał mi dwa błędy: 16684 i 16685. O ile drugi błąd nie stanowi żadnego problemu o tyle zastanowił mnie ten pierwszy, który oznacza problem z jednym LUB wieloma cylindrami.
Jako, że pierwszy raz odczytuję samodzielnie błędy, to proszę Was o pomoc czy ten błąd rzeczywiście oznacza problem jeszcze, z którymś cylindrem czy po prostu standardowo pojawia się w parze z błędem 16685.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zaśmiecasz forum, o wypadaniu jest podpięty temat i tam pisz

Wysłane za pomocą Commodore C64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zaśmiecasz forum, o wypadaniu jest podpięty temat i tam pisz

Wysłane za pomocą Commodore C64

Gdzie ten temat? Nie mogę go znaleźć i z tego co widzę to wszyscy właśnie tutaj pytają o błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251002-wypadanie-zaplonu-szarpanie/page-7#entry4617126

To jest o 3.0 asn nie wiem jaki masz silnik ale idź tym tropem

Wysłane za pomocą Commodore C64

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz lpg to sprtawdz to wypaadnaie zaplonow na pb czy wystepuje bo czesto lpg jest przyczyna wypadania zaplonow. podaj korekty z 32 kanalu to bedzie wiadomo czy jest ubogo czy bogato czy w noprmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Dzisiaj jak wracałem pojawił mi się w końcu upragniony check, który pozwoli mi zdiagnozować problem najprawdopodobniej z cewką.

Po odczytaniu go Vagiem pokazał mi dwa błędy: 16684 i 16685. O ile drugi błąd nie stanowi żadnego problemu o tyle zastanowił mnie ten pierwszy, który oznacza problem z jednym LUB wieloma cylindrami.

Jako, że pierwszy raz odczytuję samodzielnie błędy, to proszę Was o pomoc czy ten błąd rzeczywiście oznacza problem jeszcze, z którymś cylindrem czy po prostu standardowo pojawia się w parze z błędem 16685.

Te dwa błedy występują zawsze w parze, skupić się należy na cylindrze o którym konkretnie informuje drugi błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy LPG jak i PB. Oczywiście na LPG jest gorzej.

@Łukasz13 - o to mi chodziło - dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...