Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

SwoExkkl.jpg

zIPTn0Cl.jpg

Jeszcze przed założeniem sprężyn wpadł mały detal. Nakładki na wydech, teraz przynajmniej widać że coś tam jest :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

q8xsizNl.jpg

Eibach na pokładzie, komfort porównywalny do 1bv :D 

Jak by co to ori springi 1bv mam na sprzedaż :)

Opublikowano

Super. Chyba równo nawet usiadł (na zdjeciu trudno ocenić). Mierzyłeś z ciekawości ile faktycznie zszedł?

Opublikowano
  • Autor

Właśnie byłem zaskoczony tym, że tak równo zszedł. A to dopiero początek układania :) Nie mierzyłem ile dokładnie siadło. Jeszcze trochę powinno chyba usiąść w późniejszym czasie. Odmierzę dokładnie koła pod dystanse i wezmę od ciebie te 17mm na przód, a na tył wrzucę 20mm :)

Opublikowano

No to spoko. Co do dystansów pisz na PW

Opublikowano

Eibach układa się nawet do ok 2 tys km,po zmianie sprężyn radzę jechać na sprawdzenie geometrii.
Sam zmieniałeś?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, zbylus00 napisał:

Eibach układa się nawet do ok 2 tys km,po zmianie sprężyn radzę jechać na sprawdzenie geometrii.
Sam zmieniałeś?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Słyszałem właśnie że długo się układa. Mechanik mi zmieniał sprężyny :)

Opublikowano
  • Autor

PI8R1Gql.jpg

axXTDKBl.jpg

tPiDWB1l.jpg

Dystanse na pokładzie, przód 17mm od kamelusa, tył 25mm. Myślałem że na tył będzie za dużo, ale jest idealnie :D

Opublikowano

Tj max co można założyć, próbowałeś pod obciążeniem? Ja mam 20/9J/et29 i myśle 13 przód i 20 tył


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Pod obciążeniem nie próbowałem, z tyłu może z milimetr albo 2 jeszcze by się zmieściło. Generalnie przy et37/9J jest dobrze, zobaczymy czy eibach jeszcze siądzie. Dopiero nie całe 400km zrobiłem na nowych springach.

Opublikowano
  • Autor

n1VkPRpl.jpg

IaZ2d2Ql.jpg

zrAIFykl.jpg

7zbgXctl.jpg

Eibach po 450km od wymiany, koło 255/35/20" :D jestem zadowolony z efektu :thumbup1:

Opublikowano

Nic dziwnego, że jesteś zadowolony bo bardzo fajnie siadło :kox:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Animal napisał:

Nic dziwnego, że jesteś zadowolony bo bardzo fajnie siadło :kox:

Dzięks :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

LnrOzDnl.jpg

B8fmMwIl.jpg

SpNY8Rtl.jpg

Dłuższy okres bez modów, jest jak człowiek na pustyni bez wody. Ciężko wytrzymać :D A więc dzisiaj wpadły dysze mgiełkowe z vw. Pasują p&p, trzeba było tylko troszkę podpiłować bo pryskały do połowy szyby. 

Opublikowano

Czemu nie z Audi bez piłowania?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, komoornik napisał:

Czemu nie z Audi bez piłowania?

Akurat tu na forum były na sprzedaż, więc nie zastanawiałem się :) Wiem że od B9 pasują p&p bez piłowania. Mod bardzo pożyteczny, polecam ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj a-piątka miała kompletny serwis. Wymiana oleju, wszystkich filtrów, nabicie klimy i ogólne sprawdzenie autka pod kątem technicznym.

- olej Millers XF Longlife 5w30

- filtry Knechta 

- odgrzybienie i nabicie klimy

Przebieg na dziś dzień 178 tys :D 

Dodatkowo przyszedł do mnie zestaw do malowania zacisków ze śmiesznym pędzelkiem :D Kolor pomarańczowy.

YvsqqWgl.jpg

Opublikowano

No to czekam na efekt. Też do siebie chcę pomaeańcz ale trudno o ładny odcień. Jak bedzie fajny żarówiasty poproszę o namiary na sprzedawce :naughty:

Opublikowano

Nie baw się w takie malowanie , najlepiej będzie to wyglądać jak dasz do piaskowania i malowania natryskowego i utwardzenia w piecu .

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy co z tego wyjdzie, może mogłem kupić w sprayu. Ale pędzelkiem będzie więcej zabawy i może nawet trwalszy efekt. Zestaw już jest, to muszę go wykorzystać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.