Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Audi na sprzedaż, więcej info pw.

Cena 90 tys.

Pozdrawiam :)

Opublikowano
1 godzinę temu, liquid8p napisał:

Audi na sprzedaż, więcej info pw.

Cena 90 tys.

Pozdrawiam :)

A to zaskoczyłes?A co w planach??

Opublikowano
  • Autor

Być może nowa a-piątka, ale nie jestem do końca przekonany :)

Opublikowano
  • Autor

RLodljMl.jpg

Audi zostało przywrócone do stanu z przed oryginału :D a tak na poważnie dzisiaj mijają 4 lata odkąd go posiadam i aktualnie wygląda tak ;)

Aibzpv6l.jpg
JgWLF32l.jpg
GEwZHtNl.jpg
kEY7gLol.jpg
pOXbPREl.jpg
WjgkId4l.jpg
ZX99A9Ol.jpg
SHkwqE6l.jpg
NvRUdRSl.jpg
zLt9H5ml.jpg
xN9fRhBl.jpg
6JwOBrTl.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł wideorejestrator jazdy dedykowany do a5 i montowany w lusterko wewnętrzne. Miałem trochę problemów z zamontowaniem i spasowaniem plastików, ale w końcu się udało. Wygląda ori, jak by nic nie było dokładane. Sama kamerka również wygląda dobrze, nie wiem jeszcze jak nagrywa, to się okaże w najbliższym czasie :)

xyAJOt7l.jpg
T86fIvVl.jpg
HxhZubHl.jpg
LILjLOzl.jpg
83DNYkwl.jpg
7JWqQGDl.jpg
PuwDNTtl.jpg
YypaOv6l.jpg
6m2oqZ9l.jpg

Kable oczywiście puszczone tak, ze nic nie widać. A sama kamerka jest podłączona do gniazda OBD.

Opublikowano

fajny patent :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Audi na wypadzie w Czarnogórze ;)

KVrtF1M.jpg
2K1k8VY.jpg
F5ohiFp.jpg

Pozdro :)

Opublikowano

Prezentuje się pieknie:thumbup:coraz bardziej chodzą mi po głowie te koła co masz u siebie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, to są felgi z a8/a7 et37. Te same felgi q5/q7 mają et33. A w a5 występują w 19"

FELGA-AUDI-A8-A7-S8-4H0-20-CALI-9J-ET37
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1000 zł - FELGA AUDI A8 A7 S8 4H0 20 CALI 9J ET37...

 

Opublikowano

fajny ten Twój szarak :good:

Opublikowano
14 godzin temu, liquid8p napisał:

Dzięki, to są felgi z a8/a7 et37. Te same felgi q5/q7 mają et33. A w a5 występują w 19"

FELGA-AUDI-A8-A7-S8-4H0-20-CALI-9J-ET37
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1000 zł - FELGA AUDI A8 A7 S8 4H0 20 CALI 9J ET37...

 

Dzieki?

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

fajny ten Twój szarak :good:

Dzięki Jędrek :)

Opublikowano
  • Autor

Wygląd dodatkowego filtra po 4 tys km, już nie jest taki ładny śnieżnobiały ;)
Pierwsze zdjęcie jak był nowy.

LBRkssul.jpg
90P05qJl.jpg
aK4c7bTl.jpg
BKg4tHml.jpg

Dla przypomnienia każde a4/a5... ma tylko miejsce na ten filtr, ale go nie posiada. Myślę że warto go założyć, tym bardziej że koszt filtra nie jest duży.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zaciski poszły w czerń :)

przed malowaniem

k0VtA7Ul.jpg

L8rTpCvl.jpg

po oczyszczeniu

IvUV5djl.jpg

w trakcie

IX9Hs2zl.jpg

i po

FQDn6RWl.jpg

XkuvtAml.jpg

W najbliższym czasie będzie korekta lakieru i polerka :)

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

Muszę do Ciebie podjechać abyś i mi takie coś wyczarował :)

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, RaV22K napisał:

Muszę do Ciebie podjechać abyś i mi takie coś wyczarował :)

Spoko zapraszam :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie było, a ostatnio była korekta lakieru i poprawka lotki.

Czyszczenie środka, było już trochę zapuszczone :D

LWEaj0nl.jpg
IuW2hM6l.jpg

Poprawiona lotka, wcześniej był paskudny szajs. Lotka nie przylegała dobrze do klapy, gdzieniegdzie odprysł lakier i porobiły się bąble.

Zaczęło się tak:

sgbTC9ll.jpg
klUyd8cl.jpg
44kCc8Pl.jpg
KfuQZ4xl.jpg

Tutaj już w odpowiednim miejscu :)

te1Gx0rl.jpg
JFqSPqAl.jpg

NgvgQ7Nl.jpg

Z najbliższych rzeczy, wpadnie dekor tunelu środkowego black piano ;)

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

Bardzo ładnie auto wyglada napewno te małe smaczki poprawiaja cały wygląd. Co do dekoru życzę powodzenia w użytkowaniu bo u mnie (albo u żony) długo nie wytrzymało bez rys :)

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, RaV22K napisał:

Bardzo ładnie auto wyglada napewno te małe smaczki poprawiaja cały wygląd. Co do dekoru życzę powodzenia w użytkowaniu bo u mnie (albo u żony) długo nie wytrzymało bez rys :)

Dzięki Rafał, zobaczymy z tym dekorem. Zawsze będzie można powrócić do poprzedniej wersji :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wcześniej wspomniałem, dzisiaj wpadł dekor tunelu środkowego black piano...

Było
5ATgKVOl.jpg

Jest
QwT7vuyl.jpg

Zrobię lepsze zdjęcia w najbliższym czasie. Paluchy już widać, ale taki to urok czerni fortepianowej ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.