Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 qp Daytona - s-line competition plus


liquid8p

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.07.2018 o 15:02, liquid8p napisał:

Tak, widzę właśnie. Będę tego szukał, a spoiler poprawiłem. Ale będę miał jeszcze jadną prośbę. Bardzo mnie ciekawi, jak u ciebie jest zamontowana osłona pod ten zderzak, bo u mnie nie do końca pasuje. Osłone silnika mam z RS5, ale prawdopodobnie do zderzaka competition jest jeszcze inna. Zrobię zdjęcie jak to u mnie wygląda. Będę wdzięczny, jak wygląda u ciebie spód auta. 

Ten spojler pionowy mam nowy leży w domu wraz z spinkami zamawiałem do siebie z aso  jak coś na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karolkrecik napisał:

Ten spojler pionowy mam nowy leży w domu wraz z spinkami zamawiałem do siebie z aso  jak coś na handel

Chodzi ci o spoiler osłony zderzaka? Mam go też, ale nie zakładam. Bo oberwę to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, liquid8p napisał:

Chodzi ci o spoiler osłony zderzaka? Mam go też, ale nie zakładam. Bo oberwę to.

To tak Samo ja ja zrobiłem zamówiłem i leży hehe tak ten z dołu taki nosek pionowo w dól co jest. ogólnie to gratulacje projektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karolkrecik napisał:

To tak Samo ja ja zrobiłem zamówiłem i leży hehe tak ten z dołu taki nosek pionowo w dól co jest. ogólnie to gratulacje projektu ;)

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało się dzieje :decayed: tak więc już niedługo kolejny modzik :thumbup1:

axWZnkyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że competition plus ma w coupe mniejszy ten spoilerek :eusathink:

Ten wyglą da jak w sportbacku. To oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamelus_ napisał:

Wydawało mi się że competition plus ma w coupe mniejszy ten spoilerek :eusathink:

Ten wyglą da jak w sportbacku. To oryginał?

Może dlatego tak jest, bo klapa sportbacka jest bardziej zaokrąglona. Przez to spoiler wydaje się jakby większy. Podobnie jest w przypadku a5 coupe i s5 coupe. S5 ma inaczej wyprofilowaną klapę bagażnika. Spoiler nie jest oryginalny, jest z włókna szklanego w podkładzie do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy ba efekt końcowy :thumbup1:

Dajesz w kolor nadwozia czy w czerń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamelus_ napisał:

No to czekamy ba efekt końcowy :thumbup1:

Dajesz w kolor nadwozia czy w czerń?

Czarny połysk, zobaczymy jak mi lakierowanie pójdzie. Dawno tego nie robiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze włókno szklane... Super autko masz, szukaj oryginału. Już kilka aut widziałem z takimi spoilerami, listwami progowymi. Nie ładnie to wygląda bo jakimś czasie. Nie mowie tutaj o jakimś mega okresie czasu. Fale mega są, kumpel brał cudował z tym, efekt zawsze taki sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaciekPL napisał:

Kurcze włókno szklane... Super autko masz, szukaj oryginału. Już kilka aut widziałem z takimi spoilerami, listwami progowymi. Nie ładnie to wygląda bo jakimś czasie. Nie mowie tutaj o jakimś mega okresie czasu. Fale mega są, kumpel brał cudował z tym, efekt zawsze taki sam. 

Ori poza aso ciężko dostać, nawet rzekłbym że nie ma. Zobaczymy co z tego będzie, zawsze mogę wywalić i wrócić do oryginału :)

Znajomy ma podobny spoilerek z włókna i dobrze to wygląda. A ma to już kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam czy nie kupić zamiennika spoilera z S5, A5 Competition z włókna szklanego. Oryginał w ASO kosztuje majątek, używek też jak na lekarstwo i nie wiele tańsze a poluje na tego moda odkąd mam auto.
Tylko jakoś sumienie mi nie pozwala pakować czegoś z włókna szklanego do auta :P

Czekam na efekt jak to wyjdzie i jak ze spasowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler a5 competition jest mało widoczny, to tylko taka listewka, jak w skodach. Ten który ja zamówiłem ma kształt bumerangu i ładnie wygląda. Też myślałem o włóknie szklanym, czy pakować się w to czy nie. Ale kuzyn ma, znajomi też mają od kilku lat i nic się z tym nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, liquid8p napisał:

Spoiler a5 competition jest mało widoczny, to tylko taka listewka, jak w skodach. Ten który ja zamówiłem ma kształt bumerangu i ładnie wygląda. Też myślałem o włóknie szklanym, czy pakować się w to czy nie. Ale kuzyn ma, znajomi też mają od kilku lat i nic się z tym nie dzieje.

Tu się zgodzę ale tylko w coupe. Sportback ma znaczie większy. W zasadzie ten sam co S5 i ten jest naprawdę fajny. Wystarczająco duży ale bez przesady. Poniżej foto. Co prawda na zimowym kole ale spoiler akurat dobrze widać :naughty:

e0a4d5efb2ea9ff4.jpg

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wydaję mi się, że nie ma ori lotki od s5 i od sportbacka do klapy coupe. Więc w przypadku coupe pozostają tylko zamienniki. Lotka sama w sobie wygląda lepiej niż najlepiej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. S5 coupe nie miało lotki a competition i DTM coupe miało coś ala M3. Tylko sportback w S5 miał lotkę którą zastosowano również w Competition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne maszyny, szkoda że nie mogłem  przyjechać. Pewnie będzie jeszcze kiedyś okazja. 

Spoilerek zamontowany? 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Fajne maszyny, szkoda że nie mogłem  przyjechać. Pewnie będzie jeszcze kiedyś okazja. 

Spoilerek zamontowany? 

Następnym razem, to już obecność obowiązkowa :dance2:Lotka jeszcze nie, trochę nie miałem czasu. Kładłem płytki w garażu. W przyszłym tygodniu postaram się ogarnąć :thumbup1:

Krótki filmik, jak wracaliśmy ze spotu:

https://www.youtube.com/watch?v=mW-sXScZB0w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GI8hny5l.jpg
tvMPBwLl.jpg
sOOOI38l.jpg
McywB8Bl.jpg
n3EdgvMl.jpg
MZAeCTHl.jpg

Z ostatniego wypadu, lotka w trakcie prac. Do końca tego tygodnia powinienem ogarnąć:dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...