Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele i Osprzęt z Angola


mikrus36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, czy będą pasować siedziska z angola. Chce ściągnąć dziabniętego i wyciągnąć zwłaszcza siedzenia.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować.

Jedynie jak są w elektryce i jakbyś chciał pamięć podłączać to będziesz ją miał w fotelu pasażera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w takim wypadku z czujnikiem zajętości fotela?? Sam sie zastanawiam czy fikoła kierowcy nie wymienić na angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u pasażera nie ma takiego czujnika? Ja u siebie mam w dwóch fotelach.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w sumie nie wiem, myślałem, że czujnik jest tylko u pasażera żeby kontrolka wiedziała kiedy się palić, a przecież kierowca zawsze musi siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja w sumie nie wiem, myślałem, że czujnik jest tylko u pasażera żeby kontrolka wiedziała kiedy się palić, a przecież kierowca zawsze musi siedzieć.

A to co Tobie jak nie zapniesz pasów jako kierowca to nie pika nic i na zegarach nie masz informacji o nie zapiętych pasach?

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to co Tobie jak nie zapniesz pasów jako kierowca to nie pika nic i na zegarach nie masz informacji o nie zapiętych pasach?

No pika ale chodzi mi o to czy to wynika z tego, że sedze jako kierowca na czujniku, czy nie ma czujnika zajętości a kontrolka gaśnie tylko jak zapne pas w klamre. Jak kluczyk sie przekręca no to chyba zawsze kierowca musi siedzieć, z resztą w ogóle samochód nie pojedzie bez kierowcy więc logicznie rzecz biorąc czujnik zajętości fotela kierowcy byłby troche zbędny :)

Dobra tam, całe moje wywody można zawrzeć w jednym pytaniu:

Czy w Audi A4 B6/B7 na obydwu przednich fotelach są czujniki zajętości fotela, czy tylko w pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś rozebrane fotele z b7 bo brałem z nich grzanie i czujnik zajętości był tylko w fotelu pasażera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, czyli jak przełożę fotel który był z anglika to bede miał niepotrzebny czujnik w nim. Jak to jest z podłączeniem? Kostki się różnią, czy po prostu w wiązce kierowcy nie ma pinów od tego czujnika? Trza go wyjmować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czujnika jest czarna wtyczka, i po stronie kierowcy jest pewnie taka sama tylko od pasów nie wiem jak sprawa wygląda z pinologią.

Musiałbym zerknąć w schemat.

Znalezione w sieci:

5986012500_1375176598.jpg


Na schematach wygląda na to, że fotel z anglika można bez problemu podłączyć do wersji europejskiej. Układ pinów jest taki sam. Montując fotel z anglika w jego wtyczce będzie nie wykorzystany jeden pin ten od czujnika.

Cała instalacja jest podłączona do sterownika airbag.

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...