Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Złomowanie czy firmy skupujące Auta


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie,

Mam takie pytanie czy ktoś z was może złomował auto albo

odsprzedawał do firm skupujących za grosze szroty?

Mam Audi 80 b4 2.0 benzyna w gazie, ogólnie auto jeździ ale cieknie z uszczelki plus parę pierdół i zastanawiam się czy idzie jakiś hajs z tego wyciągnąć złomując albo odsprzedając do takich skupów, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj słyszałem od kolegi że złom bardzo nisko teraz stoi i że marne grosze daja za wraki. Lepiej poczekać . Chyba 3 lub 4 lata temu wziąłem 700 zł za Opla Kadetta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku kumpel dostał 500zł za Golfa II. Drugi kumpel sprzedał właśnie tym co skupują Opla Astrę I i też dostał 500zł. Wydaje mi się, że kwota będzie ta sama w obu przypadkach.

Edytowane przez bobersky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dostal za punto 120 zl ogolnie nie warto sprzedaj to komus za jakas lepsza kase

Albo rozbierz na czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad małym remontem ale się nie opłaca, uszczelka pod głowicą do wymiany, butla z gazem do legalizacji, przegląd do zrobienia, reduktor gazu chyba puszcza gaz bo czuć, plus wymiana oleju i jakiś filtrów, a nawet jakby wziął 2500 zł to nie wielki zarobek byłby z tego a zainwestować trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sprzedac jak stoi za 800 gora 1000 ,bo jak przyjdzie typ ze skupu to dostaniesz 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyposażenie masz w tej audi, bo może by mi się coś przydało.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-60gr za kilogram masy z dowodu.

I dostajesz komplet dokumentow do wyrejestrowania auta i zwrotu z polisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak się dogadasz ze złomem.

Rok temu zlomowałem A4 B5, w sumie oddałem samą karoserię a graty zostawiłem sobie. Za karoserię dostałem chyba z 150zl oraz dokumenty potwierdzające zezłomowanie samochodu.

Duzo gratów sprzedałem, zrobiłem również sortowanie na złom stalowy i aluminium i sprzedałem na tym samym złomie, co karoserie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyposażenie masz w tej audi, bo może by mi się coś przydało.

Pozdrawiam, Łukasz

Do końca się nie orientuje bo głównie brat użytkował auto, ale wyposażenie jest raczej słabe, ewentualnie 4 boczne szyby ten sam rok, szyberdach, lampy, karoseria, zderzaki, felgi aluminium 15" z oponami zimowymi, może coś z silnika,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jeszcze wystawić gdzieś na allegro za tysiaka i zobaczymy, silnik może słaby ale blacha zdrowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw na allegro, nawet drozej.

Jakis czas temu uszkodzonego forda sprzedalem w 2 godziny od wystawienia ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym roku audi 80 b4 zaprowadziłem na stacje demontażu pojazdów. Dostałem 650zł,za niekompletną (bez licznika,dodatkowych zegarów z ciśnieniem oleju itd. czujniki do tego, centralny zamek, butla lpg) Do tego auto z uszkodzoną klapą tył, maską i błotnikiem przód.Dostałem zwrot z OC i wyszło mi 1850 ;)

Edytowane przez davcio_ukf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak blacha dobra to może ktoś coś z tego będzie robił. Wsadzi tam silnik od S2 2.2 turbo i drugie życie autko dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...