Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Złomowanie czy firmy skupujące Auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Panowie,

Mam takie pytanie czy ktoś z was może złomował auto albo

odsprzedawał do firm skupujących za grosze szroty?

Mam Audi 80 b4 2.0 benzyna w gazie, ogólnie auto jeździ ale cieknie z uszczelki plus parę pierdół i zastanawiam się czy idzie jakiś hajs z tego wyciągnąć złomując albo odsprzedając do takich skupów, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

wczoraj słyszałem od kolegi że złom bardzo nisko teraz stoi i że marne grosze daja za wraki. Lepiej poczekać . Chyba 3 lub 4 lata temu wziąłem 700 zł za Opla Kadetta.

Opublikowano

Na początku roku kumpel dostał 500zł za Golfa II. Drugi kumpel sprzedał właśnie tym co skupują Opla Astrę I i też dostał 500zł. Wydaje mi się, że kwota będzie ta sama w obu przypadkach.

Edytowane przez bobersky

Opublikowano

Znajomy dostal za punto 120 zl ogolnie nie warto sprzedaj to komus za jakas lepsza kase

Albo rozbierz na czesci

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad małym remontem ale się nie opłaca, uszczelka pod głowicą do wymiany, butla z gazem do legalizacji, przegląd do zrobienia, reduktor gazu chyba puszcza gaz bo czuć, plus wymiana oleju i jakiś filtrów, a nawet jakby wziął 2500 zł to nie wielki zarobek byłby z tego a zainwestować trzeba

Opublikowano

Albo sprzedac jak stoi za 800 gora 1000 ,bo jak przyjdzie typ ze skupu to dostaniesz 300

Opublikowano

Jakie wyposażenie masz w tej audi, bo może by mi się coś przydało.

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

50-60gr za kilogram masy z dowodu.

I dostajesz komplet dokumentow do wyrejestrowania auta i zwrotu z polisy.

Opublikowano

Wszystko zależy jak się dogadasz ze złomem.

Rok temu zlomowałem A4 B5, w sumie oddałem samą karoserię a graty zostawiłem sobie. Za karoserię dostałem chyba z 150zl oraz dokumenty potwierdzające zezłomowanie samochodu.

Duzo gratów sprzedałem, zrobiłem również sortowanie na złom stalowy i aluminium i sprzedałem na tym samym złomie, co karoserie.

Opublikowano
  • Autor

Jakie wyposażenie masz w tej audi, bo może by mi się coś przydało.

Pozdrawiam, Łukasz

Do końca się nie orientuje bo głównie brat użytkował auto, ale wyposażenie jest raczej słabe, ewentualnie 4 boczne szyby ten sam rok, szyberdach, lampy, karoseria, zderzaki, felgi aluminium 15" z oponami zimowymi, może coś z silnika,

Opublikowano

Szukam np. Wiązek do el. Szyb

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Podeslij mi zdjecia auta na pw, moze kupie je od ciebie

Opublikowano

Może komuś się nada do wożenie drzewa albo do zabawy :)

Opublikowano
  • Autor

Spróbuję jeszcze wystawić gdzieś na allegro za tysiaka i zobaczymy, silnik może słaby ale blacha zdrowa

Opublikowano

Wystaw na allegro, nawet drozej.

Jakis czas temu uszkodzonego forda sprzedalem w 2 godziny od wystawienia ogloszenia.

Opublikowano

Akurat w tym roku audi 80 b4 zaprowadziłem na stacje demontażu pojazdów. Dostałem 650zł,za niekompletną (bez licznika,dodatkowych zegarów z ciśnieniem oleju itd. czujniki do tego, centralny zamek, butla lpg) Do tego auto z uszkodzoną klapą tył, maską i błotnikiem przód.Dostałem zwrot z OC i wyszło mi 1850 ;)

Edytowane przez davcio_ukf

Opublikowano

Jak blacha dobra to może ktoś coś z tego będzie robił. Wsadzi tam silnik od S2 2.2 turbo i drugie życie autko dostanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.