Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 1.6


Loguss89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy ktoś może wie jaki byłby koszt podniesienia mocy w 1.6 ADP ? Tylko proszę nie pisać ze nie opłaca się itp .

Silnik jest po remoncie , nowe sprzęgło. tak chciałbym podnieś o około 40-50 koni tylko jak by to wychodziło w kosztach . Myślałem o turbo albo kompresorze myślę że w 3 tys bym się zmieścił z tym drugim . Tylko jaki da przyrost ?

Z góry dzięki za odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz ty pojęcie ? do 1.8 ADR co jest silnikiem bliżniaczym nie opłaca sie turbo pakować a ty do 1.6 chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chciałbym podnieś o około 40-50 koni tylko jak by to wychodziło w kosztach . Myślałem o turbo albo kompresorze myślę że w 3 tys bym się zmieścił z tym drugim . Tylko jaki da przyrost ?

:grin: :grin: :grin: :grin:

Ale się uśmiałem, do 1.6 turbina, chyba w bagażniku

Zmień silnik na 1.8T ale koszty będą dużo większe nic cena tego auta

Brakuje Ci mocy to zmień auto

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam zmieniać silnik jak ten jest sprawny ,a po drugie pytam się o koszty takiej przeróbki ...


A wtedy będę myślał czy opłaca mi się to robić czy nie ...

Wole mieć nie typowe 1.6 niż wsadzać 1.8 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakladaj turbo, odprezaj silnik, zmien cala elektryke, uspawaj pewnie od nowa wydech i dolot, intercooler zaloz, przemapuj oprogramowanie, no i jeszcze mozna tak wymieniac;) warsztat wezmie za robote jakies 4000 zl chyba ze sam sobie zrobisz + czesci oczywiscie

Edytowane przez Prezes870
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zakladaj turbo, odprezaj silnik, zmien cala elektryke, uspawaj pewnie od nowa wydech i dolot, intercooler zaloz, przemapuj oprogramowanie, no i jeszcze mozna tak wymieniac;) warsztat wezmie za robote jakies 4000 zl chyba ze sam sobie zrobisz + czesci oczywiscie

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...