Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5]Lampy tylne sedan 95 na 97


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedziesz musial zmieniac zadnych kabli w kostce jezeli to maja byc lampy po 1 lifcie taka jak mowisz , sprawa wyglada inaczej z lampami po 2 lifcie.Takze wyciagasz stare lampki , wkladasz nowe zalaczasz je i smigasz cieszac sie nowym wygladem :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ci opisze jak to szybko zrobic :wink:

Odkrecasz i odginasz ten material ktory znajduje sie w bagazniku i za ktorym sa lampy. Odkrecasz 4 srubki od lamp i wyciagasz ja. Potem odpinasz kostke i tak samo zamontowujesz nowa lampe. I to cala historia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - a co jeżeli chcę dokonać takiej zamiany ale na lampy pochodzenia brytyjskiego ?

Mysle to bedzie to samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam zamiar zamówic te lampy po II lifcie ale one sa chyba bez tylnej czesci tej na zarówki jesli tak to ile dokupienie tego plastiku z oprawkami powinno kosztować. I jeszcze jedno moze ktos wie czy jakosciowo to sa dobre lampy bo jesli to jakas lipa to moze lepiej kupic te po I lifcie sa troszke tansze i kabli nie trzeba przekladac w kostkach jak myslicie :question:http://moto.allegro.pl/item175832909_audi_a4_tyl_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy po II lifcie sa o niebo ladniejsze niz starsze :wink: jezeli masz mozliwosc ich kupna to bierz , ja dalem za wklad do jednej lampy 100zl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kosztowac maja 270zl co dalem linka, to jesli dokupie dwa wklady po 100zl to jest 470zl, to juz za 500zl to mozna by sie za diodowymi rozgladac no nie wiem teraz :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie proponuje wziac te po II lifcie niz bawic sie w jakies podrobki kiepskiej jakosci i ktore sa zle spasowane :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkusTDI, roznic sie niczym nie roznia :wink: sa takie same :twisted: jezeli chodzi o wklady ja kupowalem do siebie 1sz za 100zl taniej nie dostaniesz a kupowalem na gieldzie :wink: oczywiscie ja u siebie mam ori. lampy i wklady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkusTDI, no to jezeli chcesz zalozyc 2 lift czeka Cie troszke zabawy z kabelkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie a lampy po 1 lifcie musza byc z wkladami czy bede pasowaly te wklady z tych pierwszych lamp?????????????????

wklady musza byc nowe tzn. takie jak sa w komplecie z lampami po 1 lifcie , ze starych nie pasuja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...