Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T 150 KM na wtryskach z BEXa bez chip-u

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pewnie większość czytając temat pomyślała, że debilny pomysł, ale już wyjaśniam:

Mam B6 1.8T 150Km AVJ

Nie chcę z tego auta rakiety, tylko, aby godnie przyspieszało, więc postanowiłem go trochę ulepszyć.

Plan jest taki:

Wybebeszyłem katalizator, teraz mam okazję kupić tanio wtryski z BEXa, a na koniec chip i tu moje pytanie, czy można jeździć na tych wtryskach z bexa bez chipa? (są nie z pewnego źródła, więc przed chipem chcę sprawdzić czy są sprawne?)

Przed chipem jeszcze logi i hamownia żeby mieć pewność czy pod maską jest wszystko ok.

Dzięki z góry za odpowiedź.

Opublikowano

Pytanie po co chcesz jeżdzić na wtryskach z bexa przed programem? mocy od tego nie przybędzie.

Opublikowano
  • Autor

Pytanie po co chcesz jeżdzić na wtryskach z bexa przed programem? mocy od tego nie przybędzie.

wiem że mocy od tego nie przybędzie, chodzi mi o to.................hmmmmmm źle zadałem pytanie i w sumie nie w tym dziale..... miałem zapytać jak sprawdzić czy wtryski są sprawne?

temat do przeniesienia.

Opublikowano

Wtryki sprawdzisz dokladnie tylko na maszynie mierzacej ich wydatek, jesli jednak wtryski nie lezaly bardzo dlugo luzem a np. zdemontowane byly z poprzedniego auta razem z listwa i tak lezakowaly to nic im nie powinno dolegac.

Wysłane z mojego Q8HD

Opublikowano
  • Autor

Czyli lepiej kupić razem z listwą z BEXa, szkoda że listwy nie pasują z innych marek w których są te wtryski jak np skoda czy leon, bo są tańsze

Opublikowano

Mozesz kupic z innych marek i przelozyc same wtryski bez listwy.

Wysłane z mojego Q8HD

Opublikowano
  • Autor

Aaa bo to super. No to teraz tylko kiedy je założyć? W garażu i można jechać do tunera (czy dojadę), czy u tunera?

Opublikowano

Jak kata wybebeszyłeś trzeba rozcinać ?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Rozcięty, wybebeszony, zaspawany, wszyscy mówią że go zastąpić rutą.

Temet nie do tego wątku.

Opublikowano

Dp sobie wstaw i po temacie.

Opublikowano

troche na wtryskach bexa mozesz pojezdzic, ale nie przesadzaj. korekte trzeba zrobic

Opublikowano
  • Autor

Czyli najlepiej zamontowac i prosto do wystrojenia.

I bez specjalistycznego sprzętu dopiero w praniu sie do wiem czy wtryski są ok.

Opublikowano

Czyli najlepiej zamontowac i prosto do wystrojenia.

I bez specjalistycznego sprzętu dopiero w praniu sie do wiem czy wtryski są ok.

Wtryski jeśli nie leżały w pokrzywach to będą działać , nie psują się ;)

Opublikowano
  • Autor

No i super

No to jeszcze sprawdzić czy wszystko ok z silnikem ( bo mam wrażenie że brakuje standardowego kopa i lecę do tunera

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.