Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer bose - jest jakaś regulacja? nie gra?


House

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, jakoś od początku wydawało mi się, że nie gra ten zestaw tak, jak powinien biorąc pod uwagę BOSE w nazwie. Niby jest poprawnie ale. Jak bawię się FADEREM to po przesunięciu całej głośności na przednie głośniki, jest słyszalny bas natomiast jak fader przestawię na tył, to bas praktycznie znika i jest dosyć płasko. Moje pytanie jest takie, czy sub jest spięty z przednimi czy tylnymi głośnikami? A może gra niezależnie? Jest gdzieś w ustawieniach możliwość regulacji tonów samego subwoofera?

Radio to rns-d auto avant b6

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę porównać z kimś kto ma podobny zestaw bo jakoś nie do końca mi pasuje taki dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie ten sam problem . Zdecydowanie za słabo gra sub . borykam sie z tym tematem juz od jakiegos czasu ale nie wiem jak sie do tego zabrac tym bardziej ze nie mam nikogo kto mółby mi dac na podmianke wzmacniacz przy subie
głosnikii z przodu graja dosyc głosno tych z tyłu nie słychac prawie w ogole . głosnik centralny tez gra ale wydaje mi sie ze grał kiedys głosniej .
membrana w subwooferze tez pracuje wiec wydaje mi sie ze głosnik w subie jest sprawny . moim zdaniem cos sie " WYPALILO " ale co ?

kiedys ten sprzet grał zdecydowanie lepiej a teraz jakos ucichł .

fakt ze ja nie mam BOSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniałeś polaryzację głośnika? Czytałem na forum, że w tym zwykłym zestawie taki zabieg zdecydowanie poprawia jakość dzwięku. Jeśli to nie pomoże, jest też modyfikacja polegająca na wymianie kondensatorów :D Muszę kogoś upolować z bose i porównać ze swoim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...