Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Maksymalna predkosc


Pietyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Audi a4 1.9 131 KM 2001 sedam w necie znalazlem ze max moze jechac 210, mi sie udalo 180. Czy moze mam jakas bloade, czy silnik zjechany?

pozdrawiam

nie ma zadnych blokad.

pewnie silnik wchodzi w tryb awaryjny. sprawdz czy silnik osiaga na 4 rtym biegu 4300 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraf profil bo tam masz 90 ps :) Jak miałem passata i 105 ps to tez tylko tyle jechał .5 skrzynia go nie puszczała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130ka powinna się bujnąć do licznikowych 210 spokojnie jak wszystko sprawne, ja w 1Z mam 170 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosimy o nie wypowiadanie sie nt osiaganych przez posiadane pojazdy predkosci kosmicznych. wypowiedzi inne niz zmierzajace w kierunku usuniecia problemu beda kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim wracając z wczasów na autostradzie w Austrii rozpędziłem się do 230km/h ale myślę ze do 240 by dociągnął (oczywiście wskazanie licznikowe) :good:

Bardzo ciekawe :decayed: Jakiej wysokości był żagiel :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega nie wierzy to nie musi ale trochę za poważny człowiek jestem żeby pisać bzdury a do opowiadania bajek to znam inne fora. :kox:.(a swoja droga to współpasażerowie zebrali opierdziel, że zamiast krzyczeć ze strachu to mogli pstryknąć fotkę licznika) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a swoja droga to współpasażerowie zebrali opierdziel, że zamiast krzyczeć ze strachu to mogli pstryknąć fotkę licznika) :hi:

Pewnie tych współpasażerów było 4 i bagażnik zawalony torbami skoro z wakacji wracales :kox: Ciekawe ile byś pojechał z pustym autem... 250? 260? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jeszcz z trumną :polew: Z chęcią bym to sprawdził bo twój 1.9 ma predkośc maxymalna taką jak 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że śmieszny może koledzy którzy wypisują negatywne komentarze sami nie wiedza jaki ukryty potencjał siedzi w ich furkach? Dodam jeszcze że przy ocenie prędkości maksymalnej należy wziąć pod uwagę fakt że jest to wskazanie licznika (który na pewno zawyża wskazanie) a nie GPS lub radaru! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...