Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana turba na nowe BorgWarener audi a4 b6 1.8t bfb


globi1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem ze swoim ori turbo, poniewaz zaczał mi cieknąć olej od strony zimnej po rurze od dolotu powietrza na osłone silnika. Ciałbym kupić nowe turbo poniewaz regeneracja nie zawsze wychodzi więc co polecacie? Dodam ze mam soft na 194km i wyskakuje mi bład 16883 P0 299 02. Znalazłem na necie turbo BorgWarner za 1900zł. co o tym myslicie ? poniżej link do sklepu. PROSZĘ O POMOC. http://www.turbo.sklep.pl/audi_a4.html

Edytowane przez globi1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w stronę Garretta, łatwiej o częsci.

A gdzie dostać takie turbo? i jakie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zrobilbym z twojej obecnej hybrydę, taka spokojnie 230km by obsłużyła, i szybko by wstawała.

Rozumiem jednak że jesteś zdecydowany na nową, co będzie dość drogą imprezą. Jeśli tak to założyć seryjną od BEXy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dolotu zawsze leci troche oleju bo odma wpada w TIPa.. ile tego leci ? moze po prostu masz nie szczelny dolot..

nie jestem przekonany czy turbiny z tego sklepu to oryginały..

turbo zregenerowane na dobrych gratach będzie jezdziło dobrze.

@Matuszek "w strone garreta " ? wtf ? co masz na myśli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem trase około 2000tys km i na łaczeniu miedzy strona zimna a ciepla saczy sie olej po rurze od dolotu i troche kapie. Nie wiem czy to jest normalne. Leci mi tez z pod napinacza ale w przyszlym tyg wymieniam na ori z aso. Po tej trasie ubylo mi oleju 150ml. Wyczyscilem i zobaczymy jak pojezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym regenerował.. np tu: http://www.turbospec.pl/chłopaki robią bardzo dobre hybrydy z k03 także z regeneracja bez problemu.. ewentualnie zalożyć koło kompresji z bexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze wyjezdzam za granice po swietach a nowe w jakich cenach i jakie moge załozyc? Gdzie szukac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wszystkie te turbiny ryżem śmierdzą...

no niby tak ale chyba lepiej niz regenerowac bo nie zawsze im to wychodzi a ja nie moge sobie pozwolic na wożenie na reklamacje bo mieszkam w szwajcarii a teraz jestem na urlopie i chyba lepiej kupic nowa za 1700 i miec spokoj

mi wszystkie te turbiny ryżem śmierdzą...

no niby tak ale chyba lepiej niz regenerowac bo nie zawsze im to wychodzi a ja nie moge sobie pozwolic na wożenie na reklamacje bo mieszkam w szwajcarii a teraz jestem na urlopie i chyba lepiej kupic nowa za 1700 i miec spokoj

Wiadomo ze nie bedzie tak jak orginał ale zawsze dłużej pochodzi niz regenerowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso nowa 4tys hehe

sprawdzałes w intercarsie ?:P

na stronie borga wernera pokazują :

Moto-Remo Burzynscy Sp.j.

ul. Bydgoska 35
14-200 ILAWA
Poland

jako dystrybutora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W intercarcie jakas IM za 1700. Nie wiem jaka to firma. A z tego sklepu co w linku podalem to nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wszystkie te turbiny ryżem śmierdzą...

Zgadzam się z Imhotet'em. Coś za niskie ceny jak na oryginalne turbo BW. Najlepiej zregenerować, w jakimś poleconym miejscu, taniej i pewniej.

Globi, nie wiem czemu się tak boisz tej regeneracji. Przecież to proste turbo bez zmiennej geometrii :P.

A tak między nami, to zauważ, że kupując "nowe" turbo, często jest ono regenerowane na oryginalnych częściach przez samego producenta ;).

Wniosek : dobrze zregenerowane turbo jest jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz ze nie powinni spartolic regeneracji ? Może i się zdecyduje na regeneracje. W Lublinie jest turboklinika to może tam podjade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzone miejsce? Robił juz ktos tam juz swoja k03?

Kolego Dev czy to jest ta firma http://www.reampoland.pl/? Cieżko jest zregenerować k03 ? NIE SPARTOLĄ ROBOTY? Martwie się bo nie mam czasu na ponowne wyciaganie turbo, poniewaz mieszkam za granica a mam teraz urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra firma, niech Ci zrobia od razu cos wiekszego w postaci K03-073

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra firma, niech Ci zrobia od razu cos wiekszego w postaci K03-073

a jak bym większą wstawił to bede musial ingerowac w softa bo juz na mojej mam 194km i 295nm. Czy poprostu wstawie wieksza i bedzie miala lżej bo więcej mocy nie potrzebuje tylko mogłby lepiej wstawac od dołu bo moja troszke pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...