Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana b6 awx na b8 caha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W końcu i u mnie po osmiu latach jeżdżenia moją wierną i bezawaryjną b6 awx.

a396c1a94521340cmed.jpg

przyszedł czas na zmianę :):)

c33b0e334b22ac92med.jpg

Mój nowy nabytek to a4 b8 z 2011 roku 2.0tdi technik CAHA 170 koników.

przebieg 158000km, autko bardzo zadbane i dość fajnie wyposażone:

start-stop

aktywny tempomat ACC + brake assist

servotronic

dwa kluczyki +serwisowy z uchwytem w schowku

fotochromatyczne, el. regulowane, grzane i el. składane lusterka z pamięcią

grzane skórzane siedzenia łącznie z tylną kanapą, przednie w pełni el. regulowane ze schowkami pod spodem, kierowcy z pamięcią

schowek zamykany na kluczyk, podłokietniki: tylny z uchwytem na kubki

Siatki z tyłu oparć (żona mówi, że jak w PKS-ie :grin: ) i siatka w boczku bagażnika.

gniazda 12V w podłokietniku i w bagażniku, bez sensu, że po zapłonie

MMI 3G high z twardym dyskiem bluetooth i mapą 3D, AMI i odtwarzaczem DVD

kierownica multifunkcyjna

Klimatronik 3 strefowy,

monitorowane ciśnienie powietrza w kołach

Dzielona tylna kanapa

Isofix

Czujniki parkowania tył-przód z wizualizacją

Chlapacze !!! kłują mnie w oczy trochę i miały wylecieć w pierwszej kolejności ale na razie zostają (dylemat pomiędzy wyglądem a ochroną)

koła 225/50/17 ( trochę kartoflaki)

koło zapasowe - dojazdówka.

reflektory auto, wycieraczki auto ale to chyba każda ma.

podgrzewane spryskiwacze szyb

i to chyba wszystko a jak coś sobie przypomnę to dopiszę

Miłym zaskoczeniem było, że po zmianie jednostek w MMI wszystkie dane jak przebieg, spalanie itd. w navi i na fisie są pokazywane po ludzku w kilometrach i litrach.

Brak pakietu oświetlenia wnętrza, (przynajmniej schowek mógłby być podświetlany) --- już jest :)

parę fotek:

9b3fa8d3222a93e2med.jpg

e9ed8b0197f1603fmed.jpg

c653b1d5df7e17e1med.jpg

54e11ab4bca96f5cmed.jpg

06ac7ca0774d469dmed.jpg

fb59c3840c8075f0med.jpg

5beac49785105450med.jpg

63f1a1d8f07f807bmed.jpg

a7254b570bb5c1f3med.jpg

Lista modów ( skromna jak na razie)

- odblokowane zielone menu

-odblokowane video podczas jazdy

- odblokowane wskazanie stanu akumulatora w menu CAR

- ustawiony test wskazówek przy odpalaniu

-lap timer i temperatura oleju na fis

-Wymieniona lampka tylna w podsufitce, pojedyncza na podwójną.

-zamontowane podświetlenie schowka, podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i pokręteł nawiewów.

-zamontowane lampki ostrzegawcze i "kałużowe" w drzwiach podczas wysiadania.

dołożone chromowane końcówki wydechu.

-pomalowane zaciski hamulcowe na srebrno bo kolor rdzy miały.

-Dołożona kamerka(rejestrator trasy) GS90C z kartą 64GB

-dołożone emblematy na tylnej klapie A4----------TDI

- uruchomione drive select

 

Wpadły nowe kółka na zestaw zimowy.

8fe94670620f66d5med.jpg

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

Piękna lalka a po przesiadce pewnie jest mega różnica :) bezawaryjnosci :) Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Piękna lalka a po przesiadce pewnie jest mega różnica :) bezawaryjnosci :) Pozdrawiam :hi:

Różnica jest kolosalna, za dużo trochę guziczków :decayed: Oby była tak bezawaryjna jak poprzedniczka :)

Dzięki i pozdrawiam również :hi:

Opublikowano

Gratki i powodzenia w modach :)

Opublikowano

O kurde, fajna sztuka i ładny wypas. Niech Ci się dobrze wozi :D

Opublikowano

Zepsutą kupiłeś kierownik po złej stronie ;)

Bezawaryjnosci i powodzenia w modach

Opublikowano

Super autko. Bezawaryjności ;)

Opublikowano

Super czarnula ,bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie, wzajemnie.

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

ładuj ksenony! te angielskie auta zawsze mnie dziwią.. w środku wypas, a ksenonów brak :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ładuj ksenony! te angielskie auta zawsze mnie dziwią.. w środku wypas, a ksenonów brak :decayed:

Ksenony? To nawet światełka w schowku nie ma :decayed: Pewnie kiedyś się skuszę :)

Od czasu zakupu kilka pierdółek zrobiłem przy aucie. :)

- odblokowane zielone menu

- odblokowane wskazanie stanu akumulatora w menu CAR

- ustawiony test wskazówek przy odpalaniu

-Wymieniona lampka tylna w podsufitce, pojedyńcza na podwójną

-zamontowane podświetlenie schowka

-zamontowane lampki ostrzegawcze i "kałużowe" w drzwiach podczas wysiadania.

-pomalowane zaciski hamulcowe na srebrno bo kolor rdzy miały.( mogłem w sumie na czarno je zrobić ale nic straconego, następnym razem.)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, piękna bryka

Mam pytanko czy a4 b8 jest większe od b6 w środku chodzi o przestrzeń z przodu i z tyłu.

aktualnie jeżdżę a4 b6 już osiem lat i czas na zmiany. Żona chce większe autko a w danych wymiary środka są te same tylko rozstaw kół się zmienił. Jakie ty masz odczucia przestrzeni wnętrza?

Siedziałem w insygni i 508 i muszę powiedzieć że na te dwa bym się nie zamienił. Niby wielkie a w środku jakoś ciasno .

Opublikowano
  • Autor

Witam, piękna bryka

Mam pytanko czy a4 b8 jest większe od b6 w środku chodzi o przestrzeń z przodu i z tyłu.

aktualnie jeżdżę a4 b6 już osiem lat i czas na zmiany. Żona chce większe autko a w danych wymiary środka są te same tylko rozstaw kół się zmienił. Jakie ty masz odczucia przestrzeni wnętrza?

Siedziałem w insygni i 508 i muszę powiedzieć że na te dwa bym się nie zamienił. Niby wielkie a w środku jakoś ciasno .

Ogólnie auto jest większe z zewnątrz. Co do wnętrza to:

z tyłu porównywalnie może ciut więcej miejsca w B8 ( napewno łatwiej się wsiada)

z przodu moim zdaniem też więcej miejsca w B8 chociaż jest wrażenie, że konsola i panel środkowy bardziej otulają kierowcę.

Najlepiej jechać do pierwszego lepszego komisu i wskoczyć bezpośrednio z jednego do drugiego. U mnie już trochę czasu minęło i ciężko mi teraz jednoznacznie powiedzieć.

Napewno b8 nowoczesniejsze, lepiej wykonane i przyjemniejsze w środku, chociaż b6 też bardzo lubiłem.

prowadzenie i rozłożenie masy na korzyść b8.

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź, będzie trzeba zasiąść. Tylko jak żonę przekonać znowu do audi . Ale chyba nie ma lepszej opcji

Dzięki

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź, będzie trzeba zasiąść. Tylko jak żonę przekonać znowu do audi . Ale chyba nie ma lepszej opcji

Dzięki

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

No z moją żoną było tak, że jak zasugerowałem dla żartu, że może coś innego to mi odpowiedziała, że mnie chyba popie#$^iło :grin:

Opublikowano

-zielone menu

- odblokowane zielone menu

- odblokowane wskazanie stanu akumulatora w menu CAR

- ustawiony test wskazówek przy odpalaniu

To wszystko można zrobić za pomocą komputera???

Opublikowano
  • Autor

-zielone menu

- odblokowane zielone menu

- odblokowane wskazanie stanu akumulatora w menu CAR

- ustawiony test wskazówek przy odpalaniu

To wszystko można zrobić za pomocą komputera???

tak, można.

  • 1 rok później...
Opublikowano

ile dałeś ? :)

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Piękna ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ładna, też mam anglika i jeździ mi się równie dobrze jak z lewej strony ;)

Bezawaryjności przede wszystkim! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.