Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie chodzi na trzeci cylinder audi 1.6 adp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od wczoraj moje audi pracuje na 3 cylindry stało się to z natychmiast, na wolnych obrotach na jałowym biegu z 4 cylindrów zszedł na 3 i tak mu zostało.Iskra jest, paliwo też podaję bo świeca jest mokra po wykreceniu, porostu nie następuje zapłon w cylindrze. Dzieje się tak na Pb i LPG.

Opublikowano

Kopułka w jakim stanie? Przewody WN na podmiane jak i swieca.

Wysłane z mojego myPhone Qsmart Premium przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przewody, kopułka, palec,świece wymieniane były z rok temu na beru. Iskra jest elegancka, silnik też jest w dobrej kondycji nigdy nie było z nim większych problemów.

Opublikowano

paliwo też podaję bo świeca jest mokra po wykreceniu.

Świeca nie powinna być mokra.

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem ale po osuszeniu i odpaleniu na samym gazie też nie chodzi

Opublikowano

Świeca nie powinna być mokra, możliwe, że iskra jest za słaba, zamień miejscami świece albo kable na cylindrze który nie pracuje z innym i zobacz czy na innym cylindrze będzie to samo.

Opublikowano

I po przekładce świec, nie pracuje cały czas ten sam cylinder, czy inny?

Opublikowano
  • Autor

Tak cały czas zalewa jedna świece na tym 3 cylindrze.

Opublikowano

To podmień jeszcze kabel i zobacz.

Opublikowano

To podmień jeszcze kabel i zobacz.

Pierwsze co to teraz sprawdz czy jest ogóle ciśnienie być może upalony zawór ... jeszcze co mozesz zrobić sprawdz czy jest prad na wtryskiwaczu

Opublikowano

Zmieniałeś na stara kopulke??i palec? Pod kompa sie podłacz może jest jakiś bład co ułatwi sprawe.A świece najlepiej sucha wyczyszczona wkrecić

Edytowane przez lukasz2107

Opublikowano

u mnie jak nie palił na 1 cylinder to winny był wtryskiwacz po prostu przełożyłem jeden z drugim na listwie i się okazało. Tylko że ty masz lpg.

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek sprawdzę kompresję a potem się zobaczy. Chociaż kompresja powinna być bo silnik z małym przebiegiem

Opublikowano

W poniedziałek sprawdzę kompresję a potem się zobaczy. Chociaż kompresja powinna być bo silnik z małym przebiegiem

i co sie okazało?

Opublikowano
  • Autor

Okazało się że przewody od trzeciego wtryskiwacza były pogryzione przez myszy i dotykały do skrzyni. Wtryskiwacz był cały czas otwarty i zalewało świece. Wyjałem całą wiazke silnika, przepatrzylem, zaizolowałem i silnik chodzi jak trzeba.

Opublikowano

Okazało się że przewody od trzeciego wtryskiwacza były pogryzione przez myszy i dotykały do skrzyni. Wtryskiwacz był cały czas otwarty i zalewało świece. Wyjałem całą wiazke silnika, przepatrzylem, zaizolowałem i silnik chodzi jak trzeba.

tez już to przechodziłem ale miałem kune:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.