Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana czujnikow parkowania, czy trzeba kasowac blad w komputerze?


Sparkler02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Padly mi czujniki parkowania w mojej A4 B6. Na dniach bede je wymienial bo juz kupilem nowe.

Czy po wymianie czujnikow konieczne bedzie podlaczenie z komputerem w samochodzie i kasowanie bledow?

Prosze o pomoc.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezało by choć system powinien sie uruchomić

Nalezało by choć system powinien sie uruchomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robero321 dziekuje za odpowiedz. Jak sprawdze doswiadczalnie to napisze w tym watku dla wiadomosci pozostalych forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz czujniki na sprawne to wszystko będzie działać, ale błąd zostanie, jednak nie będzie miał wpływu na działanie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wymianie czujnikow konieczne bedzie podlaczenie z komputerem w samochodzie i kasowanie bledow?

Jak będą błędy to wykasujesz.

Jaki w tym problem ?

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kasować. Wymieniałem jeden czujnik z tyłu jakiś tydzień temu. Po wymianie system ożył bez kasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba kasować. Wymieniałem jeden czujnik z tyłu jakiś tydzień temu. Po wymianie system ożył bez kasowania.

A czytasz co jest napisane czy piszesz tak sobie tylko i bezmyślnie.

Chyba kilka osób potwierdziło to. Co nie znaczy że w sterowniku nie zostanie zapisany błąd który nie ma wpływu na działanie a który należało by osunąć.

Wiec nie pisz że nie trzeba. Chyba ze lubisz mieć śmietnik w sterownikach to już Twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu zapewne zadał takie pytanie, bo nie posiada interfejsu. Ja odczytałem je w ten sposób, czy po wymianie czujnika system będzie działał bez kasowania błędu ?

Tak będzie działał.

Owszem błędy należy kasować (jeśli jakieś są), ale nie trzeba tego robić jeśli system działa poprawnie bez ich skasowania.

Kolego nie spinaj się tak, święta się jeszcze nie skończyły... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, gdybym posiadal kabel i oprogramowanie do podlaczenia komputera i kasowania bledow nie pytalbym na forum. Dzieki wam wiem na czym stoje, bardzo za to dziekuje.

Dobrze jest wiedziec co bedzie sie dzialo w samochodzie a nie tylko jak beda bledy to sie wykasuje i jaki w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...