Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie podejdzie bez jakiejś rzeźby :(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tyl, adapter taki jak mam ja bedzie identyko w b5 praktycznie, przod wymaga dystansu pod tarcze albo mozna pokombinowac z innymi piastami, moze od a8 ?


w sumie specjalnie nic sie nie dzieje (aaa wpadl bixenon ostatnio tylko), budzet kiepski na ta chwile, ale w glowie rodzi sie kolejny mod ktorego nie zdazylem zrealizowac w b5 :) dyfer z blokada od 80tki... przeszczep powinien byc latwy i przyjemny, a mechanizm zrobie na linke/ciegienko abym mogl sobie sam to wlaczac i wylaczac

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Mam taki dyfer z 80tki 2.6i

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

35/9 czy 37/9 ?

Opublikowano

Ten drugi

Szukam 35/9 z S2

Opublikowano
  • Autor

2.0 16v tez mial chyba ten krotki, a ten 37.9 by mi przypasil ;D

Opublikowano

Ten krótki był tylko w eSie.

Opublikowano
  • Autor

powiem ci ze nie wiedzialem

dopiero ostatnio sie skapnalem ze dyfry z a8, a6, paszczura itd to to samo co B5. tyle ze w B5 jeszcze most wymyslili sobie

Opublikowano

To pakuj TorSena :decayed:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

gruby hajs i troche trzeba rzezbic :D a tu plugnplay tylko ciegienko jakies dorobic zeby wajcha zapinac blokade

Opublikowano

A po UJ Wajha?

U Ciebie zrobisz na guzik

Opublikowano
  • Autor

bo nie chce mi sie szukac reszty gratow :D kontrolki, guzika i ciagnac wiazki do ABSu

Opublikowano

Mam wszystko oprócz guzika, na UJ Ci wyłącznik ABSu ?

Opublikowano

Odnośnie skrzyni 5hp24 to różnie z nimi. Szwagier miał D2 polift 2001 rok i skrzynia chodziła jak malina. Po jakiś 2 miesiącach od kupna bez żadnych wcześniejszych objawów przy zmianie z 3 na 4 tryb awaryjny. Z powodu braku funduszy u niego decyzja, że rozbieramy sami. Diagnoza standardowo kosz od forwardu w miejscu gdzie przychodzi pierścień trzymający tarcze. Nowy kosz, tarcze na trzy kosze bo były podpalone, olej i filtr ok 2000zł. Skrzynia odżyła ale było delikatne szrpnięcie z 2 na 3. Po jakiś 2 miesiącach gość wymusił, szkoda całkowita i poszła do ludzi.

Edytowane przez szper11

Opublikowano

Życie ;) , są rzeczy , których nie przewidzisz .

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano
  • Autor

u mnie poki co bangla, czasem jeszcze szarpneicie przy dojezdzaniu i redukcji na jedynke, ale w czasie jazdy i przy palowaniu nic sie nie dzieje

raz mialem pietra jak umylem silnik przed montazem LPG, tydzien sie bujalem z trybami awaryjnymi skrzyni, potem wyschlo i wszystko wrocilo do normy, z miesaic temu zobaczylem ze jedna wtyczka zaolejona bo oringi puscily no i izolacja tez slaba - to zaizolowalem poki co nic sie nie dzialo

pozniej zaczelo sie lac z prawej poloski, jak trocheo leju ubylo to tez lubila sobie poszarpywac, 2 tygodnie temu zmienilem olej i uszczelnilem wszystko i jest cacy

a w razie jakby co nawet, to i tak bede szukal manuala, to sie wsadzi jesli ktos ogarnie mi elektryke, chcoiaz rozebranie tego automatu i naprawa nie jest trudna

Edytowane przez pioteros

Opublikowano

Prawa półoś i wyjście na dyfer to bolączki

Opublikowano

Tak jak piszesz pioteros sama naprawa wbrew pozorom nie jest taka tragiczna ale wyciągnięcie i montaż tego kolosa z auta to jest masakra.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

miałem już nic nie dłubać w hamulcach....
13614952_1245215195519467_30659486914506


jeszcze szukam tarcz z MLa 350tek i klockow z ZR/L 17 niższych...

Opublikowano

miałem już nic nie dłubać w hamulcach....

13614952_1245215195519467_30659486914506Piotrunio co to za zacisk?

jeszcze szukam tarcz z MLa 350tek i klockow z ZR/L 17 niższych...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.