Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

sam powiedzialem co i jak, a wykonawca robil juz podobne ale pod inny setup wiec tez wiedzial o co kaman, okolice 2 stowek, w a8 o tyle latwo ze otwory tylko w jednej plaszczyznie wystarczy przesunac



updejt

furacz w koncu dostal dorobione podkladki pod sprezyny zeby tyl nie siedzial za nisko, chyba jest juz ok
IMG_20160402_142602.jpg

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze drobne poprawki z elektryki w srodku i poprawa lakierowania progow plastikowych u dolu, moze jakos sprayem i wczesniej podkladem pojdzie to ogarnac samemu... to bedzie na tyle pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko :hi:

Mam kilka pytań odnośnie tego silnika i auta ogólnie.

Napiszę ci PW i będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


furacz w koncu dostal dorobione podkladki pod sprezyny zeby tyl nie siedzial za nisko, chyba jest juz ok

Pioteros duży koszt takich podkładek ? W mojej też d*pa siedzi i trochę to wkurza... :( Masz jakieś namiary na sklep gdzie to ogarniają lub kogoś kto to odpłatnie robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkładki kupiłem takie same jak siędza normalnie w A8, górne, szlifierą ogoliłem je na równo i wcisnąłem między karoserie a podkładki które miałem już zapomntowane fabrycznie

633033_x800.jpg

tak wygladaja, mozna je kupic za kilkanascie zlotych sztuka, kwestia tylko zciecia ich aby byly rowno, ciaz szlifiera guma sie rozwulkanizowuje i tworzy sie smola ktora sie lepi i nie wysycha, ale ja dałem sobie jakos radę


dziś 19.04 godz 23.00 pod blokiem z nudów wymiana filtra paliwa, nie zawiodłem się na audi i wyciągnąłem piękny oryginalny filtr knechta z 16 stycznia 98 roku :) nawet taki sam miałem w b5, jutro zajrzę do jego środeczka :)


13000375_1189695454404775_91972221234365

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi w tych latach nei zalecało jego wymiany o czym mowi ksiazka, więc nie wymieniano go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna przypuscic ze ok 33.5T paliwa :) liczac srednie spalanie jako 18L i srednia wagę 1L benzyny ok 730gr


odetkałem nieco wydech ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katy wywaliłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katy tylko zostały :D

ktoś zamontował złaczki srubami do dołu i o wszystko nimi zawadzałem, dziś zdjąłem wydech to się w sumie tylko na wieszakach trzymał jakby sie urwał tak w trasie to bym miał pewnie dziure w podłodze, z 2 dni pojeżdze tak może nikt się nie przywali :)

updejt 16.05!!

w końcu dzięki Tomaszkowi wpadło 330x22 na tył, przód jak wcześniej 360x34 - w końcu jakoś to hamuje i nie strach jechać nieco szybciej, przy okazji małe malowanko, trochę fuszerka ale kosztowało mnie to 3 dychy plus godzina roboty wiec nie ma co narzekać, a wyszło nieźle :)


IMG_20160516_162619.jpgIMG_20160516_192630.jpgIMG_20160516_194059.jpgIMG_20160516_194121.jpg

IMG_20160514_084412.jpg

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Trzeba było wrzucić na wagę seryjny i obecny zestaw i się pochwalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, tarcze z tyłu sa dobierane do większych zaciskow? Pytam bo widze, ze klocek trze nie po całej ich powierzchni.

Druga sprawa ma opony szerokości 245? :o Nie wiesz, ze na tym się nie da jeździć bo koleiny, zarzuca na skrecie itp. Zmieniaj raz, dwa na 225 :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszka z przedniego zacisku mogła zostać srebrna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blaszki będą zmienione na te z bentleya oryginalne z wytłoczonym napisem :) jak się tylko trafia jakieś kiedyś ;p chyba ze prędzej wpadnie jakiś 4tlok z rs3 przerobiony żeby był pod tarcze tą co mam, 360 a nie 370

bentley-flying-spur-review-2014_54.jpg
3w0698211_1_1.jpg

wampir, tak tył nie licząc samej tarczy jest seryjny, zacisk, jarzmo zostało zamontowane na adapterze, tarcza s4 b8, hamuje świetnie pomimo ze klocek jest mały, średnica robi robotę i założę się że jest to dużo lepszy set jak zwykle 300x22 z s4 b6 na dużym klocku


opony 245 ale profil 45 w 18 calach to jest jak 16 205/55 w b5 :) zastanawiam sie nad 19stkami żeby trochę było więcej przyczepności w zakrętach bo jest jeszcze ponton troche, w koleinach za to nei rzuca, a servotronic też fajnie zacieśnia ruch kierownicy podczas skrętu

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki sam patent na tył zwiekszajacy srednice do 300 chcialem zrobic u siebie, ale nie wiem czy jest sens.

Z tymi oponami to taki zart. Za duzo na tym forum naczytalem sie niezrozumiałych i nielogicznych tekstów, ze to co zaleca producent np 235, 245 czy szerzej jest nieodpowiednie. Najlepsze jest 225 na naciągu zeby "ładnie" na feldze wyglądało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee... naciag to nie dla mnie,chyba ze symboliczny, ogolnie lubie nisko i szeroko, nie trawie camberow, naciagow, kaleczenia auta... to ma zapierniczac a nie byc pomnikiem dla fotek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio da się zauważyć drastyczny spadek poziomu na forum. Twój post daje nadzieje, że być może nie są to nieodwracalne zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauwazylem maly wyciek z kostki elektrycznej wychodzacej ze skrzyni, pomyslalem ze warto chociaz dolac troche oleju, odkrecam korek wlewowy i chlust... myslalem ze bedzie za malo a bylo tego w ciul... olej zagrzany do 40 stopni, silnik na chodzie... ktos zalal za duzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...