Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie a4 i a6 to porażka pod tym wzgedem,juz nawet superb ma wiecej miejsca ;)

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a4 i a6 to porażka pod tym wzgedem,juz nawet superb ma wiecej miejsca ;)

mi się wydaje że a6 jest ogromne pod tym względem :) takie wrażenie przesiadając sie z a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne piekne spotrzezenie w przedlifice - brak napinaczy w glowicach... prostota jest piekna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ABZ wałki są spięte trybami :D ogólnie silnik prosty jak cep..... Sam mam chęć często na poczciwego ABZ

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam, kultura pracy, wzglednie tanie czesci i prostota... toć to ma tylko dwie sondy, wywala sie katy bez zadnych emulatorow... ciesze sie ze nie doplacalem jeszcze dychy do polifta gdzie dla 10KM silnik jest 2 razy bardziej skomplikowany


jak doczekam sie czasow kiedy bede mogl odlozyc troche hajsu na glupoty, kupie sobie jakiegos zdechlego v6 w b5 quattro i wsadze tam takiego samego ABZta, 300KM dla takiej budy wystarczy to poszalenia bez zbednych udziwnien typu turbo :D






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wózek :-) Chyba widziałem go nawet w ogłoszeniach na otomoto.

Z wyposażenia brakuje jeszcze pakietu skórzanego, gdzie dolna część deski, część tunelu środkowego i plastiki w boczkach drzwi są obszyte skórą. Pamiętam, że był jeszcze pakiet skórzany, gdzie cała deska rozdzielcza była obszyta skórą.

Ehh... też poluję na D2 ale nie wiem czy polift czy przedlift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic :) ostatnio odkrylem modul ulatwiajacy wsiadanie i wysiadanie, co wiecej nawet w d3 nie jest tak rozbudowany bo tam kiera idzie tylko do gory po wyjeciu kluczyka a u mnie dodatkowo sie wsuwa :)
auto poznaje wciaz, coraz bardziej stukaja wahacze z przodu ale cos sie zaradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie te same prócz dwóch przednich górnych są trochę dłuższe, reszta to samo, czyli z 8, 6 jest takich samych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ALU zwrotnicy nie było gdzie dolny prosty wahacz miał inny sworzeń ale nie chce mi się doszukiwać prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne A8.. a Przy okazji to jakie części z A4 bedziesz mieć do sprzedania :D czekam na liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy bo mam potencjalnego kupca na calosc, jak nie sprzedam go w przeciagu tygodnia to cos powoli zaczne rozbierac, na pewno kola heble i skora ida na pierwszy rzut jak juz, to co najlatwiej wyjac w taka pogode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze a4 nie zostawiłeś sobie jako zabawkę. Zawsze można wrzucić tam jakieś turbo td04 i zaatakować 300+ ps. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym mial hajs to bym serio wyrzucil to znudzone 1.8t i wstawil bez awaryjne wolnossace v8 na sankach z v6 w manualu :) iw cale drogo taki swap by mnie nie wyszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z kosztami utrzymania w porównaniu z a4 1.8t? Bo też się zastanawiam nad zmianą. Tak jak pisaliście, z tyłu miejsca dla większego dziecka w foteliku nie ma. Nie wiedziałem, że b5 jest takie małe jak kupowałem rodzinne kombi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzam, ze oprocz skrzyni biegow z ktora moze byc po prostu loteria, reszty nie ma sie czego bac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to tyle w temacie ;D porownujac lifta i przedlifta - przedlift wychodzi troche taniej w serwisie ze wzgledu na kilka czesci jak np. piasty/łożyska kół ktore nie sa przykrecane jak w b6

Edytowane przez pioteros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...