Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nice :naughty: jaki kolor będzie ? czy póki co tajemnica :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko, podeślesz litra dobrej łychy i jakoś przepiję te natrętne pytania o duperele po nocach :decayed:

Nie litra tylko dwa i chyba połączone z moimi odwiedzinami u Ciebie Tomku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi dwa razy nie trzeba powtarzać :naughty: Dziękuję za zapro :naughty:


nice :naughty: jaki kolor będzie ? czy póki co tajemnica :decayed:

Nie no żadna tajemnica, po sentymencie do latania kiedyś Hondą CBR 1000RR w malowaniu Repsola chce baaardzo intensywny pomarańcz, ori blaszki te co są będą na szaro i zostanie oczywiście logo S4

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

:thumbup1:elegancko :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dotarły nówki sztuki, nie śmigane prosto z ASO osłony do tarcz, Buła87 Thx :good:



2ii9aif.jpg



Kurier przyniósł to :decayed:



2elgms0.jpg



a11pix.jpg



2i1gjuu.jpg



No i ostatnio też kilkukrotnie wywalało mi błąd magicznego DPF’a, pomimo iż robiłem naprawdę dużo tras i kontrolowałem jego zapełnienie, po diagnostyce wyszło że pełny, i tak miałem to robić więc szybka decyzja DPF – Out :oczko:



2i8jhqo.jpg


Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Kontroluj teraz olej :lol:

Edytowane przez hejneken

Opublikowano

Wczoraj dotarły nówki sztuki, nie śmigane prosto z ASO osłony do tarcz, Buła87 Thx

Życzę Ci powodzenia w ich montażu do zwrotnicy nie pochodzącej od S4... tak naprawdę te osłony co masz (z hebli 288x12) wystarczą by ogarnęły z luzem eSowe tarcze 300x22mm - i to bez jakiejkolwiek rzeźby, wiercenia, doginania etc. Moim zdaniem niepotrzebnie je kupiłeś, one są potrzebne dopiero w przypadku montażu większych tarcz (np. z modelu RS4) :hi:

No ale Twoje akwarium i Twoje w nim rybki... :whistling:;)

Swoją drogą mam takie osłony na sprzedaż... nówki z ASO, zafoliowane. w bardzo atrakcyjnej cenie :wink:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Wczoraj dotarły nówki sztuki, nie śmigane prosto z ASO osłony do tarcz, Buła87 Thx

Życzę Ci powodzenia w ich montażu do zwrotnicy nie pochodzącej od S4... tak naprawdę te osłony co masz (z hebli 288x12) wystarczą by ogarnęły z luzem tarczę 300x22mm - i to bez jakiejkolwiek rzeźby, wiercenia, doginania etc. Moim zdaniem niepotrzebnie je kupiłeś :hi:

No ale Twoje akwarium i Twoje w nim rybki... :whistling:;)

Swoją drogą mam takie osłony na sprzedaż... nówki z ASO, zafoliowane. w bardzo atrakcyjnej cenie :wink:

nie ma wcale dużo roboty , montowalem u siebie nic nie trzeba doginac , jedynie co bylo to chyba dodatkowe dziurki zrobic obok , pare mm przesunac i siedzi

Opublikowano
  • Autor

Te osłony są na przód i pasują p&p........... :kawa:

Opublikowano

Wczoraj dotarły nówki sztuki, nie śmigane prosto z ASO osłony do tarcz, Buła87 Thx

Życzę Ci powodzenia w ich montażu do zwrotnicy nie pochodzącej od S4... tak naprawdę te osłony co masz (z hebli 288x12) wystarczą by ogarnęły z luzem eSowe tarcze 300x22mm - i to bez jakiejkolwiek rzeźby, wiercenia, doginania etc. Moim zdaniem niepotrzebnie je kupiłeś, one są potrzebne dopiero w przypadku montażu większych tarcz (np. z modelu RS4) :hi:

No ale Twoje akwarium i Twoje w nim rybki... :whistling:;)

Swoją drogą mam takie osłony na sprzedaż... nówki z ASO, zafoliowane. w bardzo atrakcyjnej cenie :wink:

Panie to osłony na przód, na przyszłość patrz co za rybki pływają w tym akwarium zanim kogoś pouczysz :P

Opublikowano

:decayed::doh:

Zwracam honor :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj odebrałem paczkę z UK którą wysłał mi Mój kuzyn na stałe zamieszkujący w Birmingham :good: , a więc:



Auto Finesse Detailing Bag



23tjn8y.jpg



Uzupełniona zaczyna sezon :naughty:



w9f9ci.jpg



wkqp0l.jpg



oscyle.jpg



2m6aanm.jpg



16c9ws9.jpg



Auto Finesse Glisten – nowa wersja :naughty:



zjj9t3.jpg


Opublikowano

Ty to chyba pijesz te środki :decayed:

To sobie kup http://showcarshine.pl/home/2525-artdeshine-nano-gloss-paint-sealant-version-3-300ml-sliskosc-i-mocne-przyciemnienie.html

dla mnie mistrzostwo do ciemnych lakierów :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dużo tego się zrobiło, muszę trochę zluzować :decayed: , dlatego też ostatnio część Mojemu ojcu dałem ,z czego się mega ucieszył hehe :) a torba to najlepsza droga do ograniczenia, bo więcej nie wcisnę :decayed: chociaż to co wysłałeś pewnie jeszcze da się upchać, także ten tego..... :naughty:

Opublikowano

No ładna ładna ! Rozpieszczasz ją (; tylko ta naklejka na klapie...:/

Opublikowano
  • Autor

Naklejki zostają, bo bardzo lubię to forum ;)

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

FroS-t, Ty pewnie zamiast apteczki wozisz w tej wnęce kosmetyki, co? :D:naughty:

Opublikowano
  • Autor

:gicior::decayed:

Opublikowano

Naklejki zostają, bo bardzo lubię to forum ;)

Jeśli Tobie się podoba to super (;
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.