Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Większej tej torby nie było? :decayed: Waryjot! Pozytywnie! :kox:

Opublikowano

Większej tej torby nie było? :decayed: Waryjot! Pozytywnie! :kox:

jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata :decayed:

Opublikowano

Większej tej torby nie było? :decayed: Waryjot! Pozytywnie! :kox:

jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata :decayed:

To ja nie jadę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tej tej co tu się wyprawia :acute: ja mam już plan chce tak jak Jędrek z Bukowiny wrócić z nowa kierownicą :decayed:


ps dzisiaj wysyłam heble do Eltomu :naughty:

Opublikowano

Większej tej torby nie było? :decayed: Waryjot! Pozytywnie! :kox:

jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata :decayed:

To ja nie jadę :grin:

nie pitol, najwyżej... spędzisz sobotę na zewnątrz tak jak WRC w tym roku :decayed:

Opublikowano

Większej tej torby nie było? :decayed: Waryjot! Pozytywnie! :kox:

jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata :decayed:

To ja nie jadę :grin:

nie pitol, najwyżej... spędzisz sobotę na zewnątrz tak jak WRC w tym roku :decayed:

A bo nie siądziecie pic normalnie jak ludzie tylko ukradkiem po autach sie chowacie ;)

Opublikowano

ale tą Twoją nalewkę Tomek ciągle wspominam... mam nadzieję, że w przyszłym roku też weźmiesz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co mi tu pijaki burdel w temacie o chlaniu robicie :decayed:


Powiem tak


to:



15zsgid.jpg



i to:



2j5dvtf.jpg



:cool1:


Opublikowano

ps dzisiaj wysyłam heble do Eltomu :naughty:

Będziesz Pan zadowolony. :good:

P.S. Do Bukowiny się już organizuj!

Edytowane przez akjam

Opublikowano
  • Autor

Heble poszły, kolor wybrany, na Bukowinie jestem obowiązkowo razem z Moją Moniką, to jeden z priorytetów :good:więc mam nadzieję że się widzimy ;) no i chciałbym tam zajechać z kiera TT do zamontowania :decayed:

Opublikowano

Czy za wyrzuceniem DPFa poszedl jakis soft?

U mnie zapaliła sie kontrolka DPFa. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów zgodnie z instrukcja kontrolka zgasła ale zapaliła sie kontrolka świec i silnika. Po podłączeniu do kompa okazało sie ze DPF niemal czyściutki a winowajca zamieszania okazała sie sonda lambda

craphbr5.jpg

Edytowane przez xxxPALUCHxxx

Opublikowano
  • Autor

Tak Paweł, Dpf został wyrzucony fizycznie i programowo....

Opublikowano

Moc tez wzrosła? Chodziło mi bardziej czy przy okazji usunięcia DPFa dlubnales kilka KM wiecej softem.

Opublikowano
  • Autor

Moc będzie w przyszłym sezonie i chciałbym coś więcej niż tylko soft :decayed:​ , usuniecie miałem w dobrej cenie więc nie robiłem programu przy okazji, auto ogólnie odżyło i jest bardziej dynamiczne, wyczuwalnie lepiej wkręca się od dołu....


Dzisiejszy S-pot :good:

2e3zc7n.jpg

14c45uf.jpg

2wceafd.jpg

2nq6u7o.jpg

2im7vau.jpg

i1z029.jpg

Opublikowano

Wyżej się nie dało? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Patrzcie go, tak to się nie odzywa, ale na szyderke to zawsze znajdzie czas :acute: :decayed:

Opublikowano

Wyżej się nie dało? :decayed:

spokojnie, spokojnie... jest już na właściwym torze :naughty:

Opublikowano

masz coś krzywo ten wydech :P

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Witajcie,

Auto Frost'a piękne jedynie te końcówki wydechu takie smutne faje.....

Pozdrawiam!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.