Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Thx Michał :decayed::good:


chyba mi umknal rozmiar tych felg 19'..jaka jest ich szerokosc?

9 cali

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak….w chwili obecnej pomału zabieram się za kompletowanie nowego układu hamulcowego, mam nadzieję że za niedługi czas będzie wszystko gotowe, póki co poszukiwania trwają….w między czasie zamówiłem kilka kosmetyków i żeby nie było nudno, to skorzystałem z dnia wolnego i strzeliłem kilka nowych fotek……



vz9648.jpg



250im4i.jpg



ngykb5.jpg



jaxi6b.jpg



o69n54.jpg



25u7821.jpg



2aeux3.jpg



fwmusk.jpg



jrqv4g.jpg



syv3nk.jpg



Z kosmetyków wleciało….


Auto Finesse Glisten


Auto Finesse Total Interior Cleaner


Auto Finesse Iron Out



1pdwn6.jpg



2gvk7lg.jpg



bjizb8.jpg



14v3al0.jpg



Pozdrawiam FroS-t


Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko siadło :wink: hebelek większy...... hmmm .... wszyscy co mają 288 zakładają 320 a ci zaś co mają 320 zakładają ~~345 mam mindfuck czy od razu nie skoczyć z 288 na 345 :decayed: Auto mega mi się podoba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega sztuka:) Widziałem, że czyścisz wnętrze AngelWax HEAVEN For Leather. Jak się spisuje? Co polecasz do czyszczenia i konserwacji tapicerki S-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mega sztuki jeszcze bardzoo daleko ale dziękuję :yes2: AngelWax całkiem całkiem, teraz używam Chemical Guys iLeather Cleaner i Conditioner, bardzo sobie chwale te dwa środki, ogólnie w chwili obecnej używam tylko kosmetyków Auto Finesse i Chemical Guys bardzo przypadły mi do gustu te firmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak mi przypasował Shiny Garage:) Szukam właśnie środków do wnętrza a mam taką samą tapicerkę... i chyba się skusze na Chemical Guys (chociaż rozważam pakiet Colourlocka) :P powiedz mi jeszcze co do czyszczenia tkaniny Speed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colourlocka czy Zymola i Swissvax też próbowałem, maja mega produkty ale czasami chyba nie warto przepłacać i nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze...Bardzo fajne są detailery do wnętrza Auto Finesse Spritz i Chemical Guys Inner Clean oby dwa maja blokery UV także sprawdza się to, Audi ma ten plus że ma matowe wykończenie wiec nie trzeba paćkać wszystkiego w środku dressingami, przynajmniej ja nie lubię...do wnętrza bardzo fajne sprawdza się Auto Finesse Total Interior Cleaner :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sztuka :good: Koło naprawdę robi robotę i świetnie się tu prezentuje . Ja bym się pokusił o węższe opony i o jakiś gwint aby jeszcze lekko opuścić auto i tył wypchać co najmniej o 10 mm no i przód o 5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz mi w myślach Bartek :good: , powiem szczerze że myślałem że starczy mi takie obniżenie na springach H&R ale za dużo się tutaj na forum naoglądałem spasowań, gwintów i w sumie to kilku dniach już mi było mało, także docelowo myślę że zawita gwint H&R lub Vogtland, chciałbym tył z 0,5cm opuścić a przód z 1,5cm i byłoby idealnie do tego gumy 225 i można będzie pomyśleć o delikatnym dystansie :kox:


Większego naciągu raczej nie zrobie niz 225, ostatnio nawet nie wiem gdzie ale na postoju zauważyłem że aż kawałki gumy na rancie ochronnym mi powyrywało na jednej oponie z tyłu, jedno rondo u nas remontują i pewnie tam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większego naciągu raczej nie zrobie niz 225, ostatnio nawet nie wiem gdzie ale na postoju zauważyłem że aż kawałki gumy na rancie ochronnym mi powyrywało na jednej oponie z tyłu, jedno rondo u nas remontują i pewnie tam :facepalm:
docelowo myślę że zawita gwint H&R lub Vogtland

To na naciągach będzie darło po feldze. Musisz zmienić plan dojazdu do posesji zanim wrzucisz gwinta i porobisz naciągi. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przeczytałem temat i mam prawie taki sam wypas jak Ty ;) (pomijajac mechanike :P)

Czy po przygodach z "lepkimi łapkami" w B6 zabezpieczasz jakoś dodatkowo auto? Bo pytałem się producenta i blokada Bear-lock w 6 biegowym manualu nie jest ryglowana z boku tylko w mieszku :facepalm:

PS rozumiem, ze tematy kradzieży i zabezpieczeń to śliski temat więc moze byc pw :P

Edytowane przez KW25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


także docelowo myślę że zawita gwint H&R lub Vogtland, chciałbym tył z 0,5cm opuścić a przód z 1,5cm i byłoby idealnie do tego gumy 225 i można będzie pomyśleć o delikatnym dystansie :kox:

Ale żeś porównał H&R do Vogtlanda :facepalm: To tak jakbyś się zastanawiał czy kupić TA czy AP :D

Jak założysz opony 225/35 i dasz dystans to musisz rolować nadkola z przodu bo będzie tarło jak dasz 5 mm dystansu , mi przy oponie 215/35 już tarło i ET 28 więc rolka w ruch i mam wyrolowane :decayed: Nawet jak teraz go obniżysz przy tej oponie to i tak przytrze o mocowanie nadkola .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem i czekałem tylko aż ktoś dopadnie moje porównanie :decayed: pisalem kiedys juz o tym z H4mm3r'em, śpieszę z wyjaśnieniami, bardzo chciałbym H&R mimo iz mam świadomość że jest to pełen profi gwint i do tanich nie należy i chciałbym go kupić nawet dla własnego widzimisię :tongue4: ale jak zabraknie aż tyle finansów to wiem że AP i Vogtland też będą jak najbardziej ok z czego wymieniłem Vogtland bo wiem że ma on bardzo mało reklamacji i spisuje się dobrze na polskich drogach :) co do naciągu nigdy aż tak nisko nie schodziłem więc super wiedzy w tym temacie nie mam ale wiem że chce niżej :decayed: dziękuje za rady, i z dwojga opcji które wymieniłeś Bartek wolałbym 225 na 9j i rolowac nadkola niż iść w mocniejszy naciąg....


KW 25 na nasze złodziejskie k**estwo które jest tak przebiegłe, bezczelne, zuchwałe i niestety pełne wiedzy najlepszy zabezpieczeniem jest dobre AC i znajomy w ubezpieczalni który każdy droższy mod będzie Ci wpisywał w opisie auta ubezpieczonego....


Upgrade hamulców….

Plany były różne co do zmiany spowalniaczy, miało być Audi A8-padło, miało być Brembo z Q5 3.0 TDI-padło, koniec końców nie było mi łatwo na cokolwiek się zdecydować, dlatego finalnie padło na cały zestaw z Audi S4 B7 który kupiłem od naszego klubowego kolegi. Nie liżąc nikomu d*py kieruje w tym miejscu bardzo duże podziękowania dla H4mm3R’a :yes2: za porady, okazana pomoc i wielkie pokłady cierpliwości których mu nie zabrakło do miliona jak dla Tomka pewnie dziwnych pytań ode mnie no i za polecenie Eltomu bo do nich polecą w niedługim czasie moje zaciski do malowania, póki co leżą już rozebrane….

14tymbk.jpg

2efn96v.jpg

4etd2.jpg

10wqzhu.jpg

Przy okazji założyłem ori nakładki w kolorze na te obleśne śruby, żeby już nie szpeciły….

2enx55y.jpg

A tu kilka nowych fotek z dzisiejszego spotu :good:

21boin8.jpg

2hzhj5j.jpg

2ups1w5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz malować hamulce skoro są już pomalowane? :P



polecą w niedługim czasie moje zaciski do malowania, póki co leżą już rozebrane….

Przednie zaciski nie są całkowicie rozkręcone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ma być intensywny :decayed: a rozłożonych zacisków już nie fociłem :zyzol:


No to dawaj to jak najszybciej na auta:-) jeszcze jakies konkretne tarcze:-)

Trochę jenów jeszcze muszę nazbierać na pozostałe graty :decayed:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, podeślesz litra dobrej łychy i jakoś przepiję te natrętne pytania o duperele po nocach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz heble miód malina :thumbup1:

ps: myślałem, że to finalny kolor :decayed:

Edytowane przez hejneken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...