Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o analizę logów


pietrek505

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, albo źle zrozumiałem albo źle napisano

turbina

niem.: turbolader

pojęcia związane z turbiną:

- N75 [LDR] zawór regulujący ciśnienie doładowania [niem.: Ladedruckregelventil];

- DTC 00575.

1. diagnostykę rozpoczynamy od upewnienia się, iż lmm działa poprawnie oraz, że dynamika gazów spalinowych nie jest niczym zakłócona.

U mnie lmm działa nie prawidłowo... i dlatego pytam czy go wymienić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, albo źle zrozumiałem albo źle napisano

turbina

niem.: turbolader

pojęcia związane z turbiną:

- N75 [LDR] zawór regulujący ciśnienie doładowania [niem.: Ladedruckregelventil];

- DTC 00575.

1. diagnostykę rozpoczynamy od upewnienia się, iż lmm działa poprawnie oraz, że dynamika gazów spalinowych nie jest niczym zakłócona.

U mnie lmm działa nie prawidłowo... i dlatego pytam czy go wymienić. Pozdrawiam

jak turbo nie dmucha to lmm zle dziala ... to nie w lmm jest problem [na poprzedniej stronie masz napisane gdzie jest problem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Turbinka na stół i regeneracja ? xD czy ponowna diagnoza jeszcze raz xD :)

z tym stolem to bym sie tak nie spieszyl ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz miec gdzies dziure , ile auto ma nalatane na tej turbinie ? bo jak na prawde wszystko sprawdziłes tak jak trzeba -to musi byc jej koniec zywota bo ona prawie nie ładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrek ja bym zaczął od tego że musisz mieć przy sobie vaga lub co kolwiek ze sprzetu zeby kasować blędy....Po każdej próbie przelozenia n75 czy innych rzeczy jak włącza Ci się notloauf to musisz kasowac błąd....Musisz być cierpliwy:):)Wszysko ma swoja przyczyne tylko szukac po kolei i kasuj błędy rob logi..,a jak już nic nie bedzie pomagało no to trzeba bedzie to turbo sprawdzić...Ja sie bawilem tydzien czasu z moim afn jak go mialemi i w koncu turbo do czyszczenia bylo...wiec spokojnie a dojdziesz co sie dzieje...

Pozdrawiam i zycze wytrwalosci:):):cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...